Adria Soriano Barrera Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
U23.5 |
3.8/10 | |
09:55 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 733 |
1 |
2.9/10 | |
13:20 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
7.4/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
1.1/10 | |
11:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.5/10 | |
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
757 675 |
O21.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
4.8/10 | |
12:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
9.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
756 572 |
O21.5 |
8/10 |
Om Adria Soriano Barrera – Tennisprognoser & Statistik
Adria Soriano Barrera är en 26-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 373 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 13 matcher med Adria Soriano Barrera och uppnått en prognosprecision på över 76.9%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (50) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.4% | 64.6% | 63.1% |
| 1:a Serv Vunna | 68.4% | 68% | 67.7% |
| 2:a Serv Vunna | 51.6% | 46.1% | 46.5% |
| Ess / Match | 3.8 | 5.9 | 5.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 | 3.2 | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% | 58.9% | 63.3% |
| Konvert. Breakbollar | 14.4% | 13.9% | 25.6% |
| Vunna Returpoäng | 32.9% | 33.3% | 34.7% |
| Servhållning % | 62.6% | 67.3% | 66.9% |
| Totala Poäng Vunna | 47.7% | 47.1% | 47% |
| Statistik | Hard (47) | Grus (1) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 62.6% | 69.4% |
| 1:a Serv Vunna | 66.6% | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | 44.9% | 65.4% |
| Ess / Match | 5.7 | 7 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 | 1 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% | 0% |
| Konvert. Breakbollar | 28.5% | 0% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% | 25.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.1% |
| 1:a Serv Vunna | 67.7% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 5.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 63.3% |
| Konvert. Breakbollar | 25.6% |
| Vunna Returpoäng | 34.7% |
| Servhållning % | 66.9% |
| Totala Poäng Vunna | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.6% |
| 1:a Serv Vunna | 68% |
| 2:a Serv Vunna | 46.1% |
| Ess / Match | 5.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 58.9% |
| Konvert. Breakbollar | 13.9% |
| Vunna Returpoäng | 33.3% |
| Servhållning % | 67.3% |
| Totala Poäng Vunna | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.4% |
| 1:a Serv Vunna | 68.4% |
| 2:a Serv Vunna | 51.6% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% |
| Konvert. Breakbollar | 14.4% |
| Vunna Returpoäng | 32.9% |
| Servhållning % | 62.6% |
| Totala Poäng Vunna | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.6% |
| 1:a Serv Vunna | 66.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.9% |
| Ess / Match | 5.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% |
| Konvert. Breakbollar | 28.5% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.4% |
| 1:a Serv Vunna | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | 65.4% |
| Ess / Match | 7 |
| Dubbelfel / Match | 1 |
| Räddade Breakbollar | 0% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 25.3% |