Adrien Burdet Prognoser, Statistik & Form
Ålder23
Senaste Formen
L
L
1
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:07 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Adrien Burdet – Tennisprognoser & Statistik
Adrien Burdet är en 23-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Adrien Burdet och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (24) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 58% | 59% | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 60.8% | 64.2% | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.8% | 41.6% | 41.6% |
| Ess / Match | 4.1 | 3.3 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 | 5 | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 50.9% | 49.6% | 49.6% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% | 32.2% | 32.2% |
| Vunna Returpoäng | 42.2% | 41.6% | 41.6% |
| Servhållning % | 85.9% | 70.8% | 76.7% |
| Totala Poäng Vunna | 59% | 54% | 54% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (18) | Grus (6) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 58.7% | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 63.6% | 72.7% |
| 2:a Serv Vunna | 42.3% | 30.8% |
| Ess / Match | 3.3 | 3 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 49.1% | 57.1% |
| Konvert. Breakbollar | 33.6% | 11.1% |
| Vunna Returpoäng | 42.2% | 31.1% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (24)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 49.6% |
| Konvert. Breakbollar | 32.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.6% |
| Servhållning % | 76.7% |
| Totala Poäng Vunna | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Räddade Breakbollar | 49.6% |
| Konvert. Breakbollar | 32.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.6% |
| Servhållning % | 70.8% |
| Totala Poäng Vunna | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58% |
| 1:a Serv Vunna | 60.8% |
| 2:a Serv Vunna | 42.8% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 50.9% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 42.2% |
| Servhållning % | 85.9% |
| Totala Poäng Vunna | 59% |
Statistik by Surface
Hard (18)
Grus (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.7% |
| 1:a Serv Vunna | 63.6% |
| 2:a Serv Vunna | 42.3% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 |
| Räddade Breakbollar | 49.1% |
| Konvert. Breakbollar | 33.6% |
| Vunna Returpoäng | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 72.7% |
| 2:a Serv Vunna | 30.8% |
| Ess / Match | 3 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% |
| Konvert. Breakbollar | 11.1% |
| Vunna Returpoäng | 31.1% |