Adrienn Nagy Prognoser, Statistik & Form
Ranking#649
Ålder24
Senaste Formen
L
L
L
W
L
11
Analyserade Matcher
54.5%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
1.7/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
4.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 | |
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
6.7/10 | |
15:30 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.4/10 | |
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 656 |
O20.5 |
8.3/10 | |
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
|
||
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Om Adrienn Nagy – Tennisprognoser & Statistik
Adrienn Nagy är en 24-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 11 matcher med Adrienn Nagy och uppnått en prognosprecision på över 54.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (50) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | - | 59.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | - | 63.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | - | 41.3% |
| Ess / Match | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 3 | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | - | - | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | - | 60% |
| Vunna Returpoäng | 47.5% | 47% | 49.1% |
| Servhållning % | - | - | 270.9% |
| Totala Poäng Vunna | 108.5% | 107% | 79.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (13) | Grus (37) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 59.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 63.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 41.3% |
| Ess / Match | 2.5 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 3 | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | - | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 60% |
| Vunna Returpoäng | 38.1% | 51.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (50)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.3% |
| 1:a Serv Vunna | 63.3% |
| 2:a Serv Vunna | 41.3% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | 60% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% |
| Servhållning % | 270.9% |
| Totala Poäng Vunna | 79.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Vunna Returpoäng | 47% |
| Totala Poäng Vunna | 107% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Vunna Returpoäng | 47.5% |
| Totala Poäng Vunna | 108.5% |
Statistik by Surface
Hard (13)
Grus (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Vunna Returpoäng | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.3% |
| 1:a Serv Vunna | 63.3% |
| 2:a Serv Vunna | 41.3% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | 60% |
| Vunna Returpoäng | 51.3% |