Alice Gillan Prognoser, Statistik & Form
Ranking#505
Ålder27
Senaste Formen
L
W
L
W
L
8
Analyserade Matcher
62.5%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O18.5 |
8/10 | |
06:30 Avbruten |
| 1
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
5.8/10 | |
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
6.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
5.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
5.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Alice Gillan – Tennisprognoser & Statistik
Alice Gillan är en 27-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 8 matcher med Alice Gillan och uppnått en prognosprecision på över 62.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (40) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | - | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | - | - | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | - | - | 32% |
| Ess / Match | 1 | 1.3 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 2.8 | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | - | - | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | - | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.7% | 48.7% | 47.2% |
| Servhållning % | - | - | 1069.6% |
| Totala Poäng Vunna | 101.1% | 101.1% | 91.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (36) | Gräs (1) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | - | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | - | 32% |
| Ess / Match | 1.2 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 6 |
| Räddade Breakbollar | - | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.7% | 27.5% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (40)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 32% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.2% |
| Servhållning % | 1069.6% |
| Totala Poäng Vunna | 91.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Vunna Returpoäng | 48.7% |
| Totala Poäng Vunna | 101.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Vunna Returpoäng | 48.7% |
| Totala Poäng Vunna | 101.1% |
Statistik by Surface
Hard (36)
Gräs (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Vunna Returpoäng | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 32% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 27.5% |