Anastasia Abbagnato Prognoser, Statistik & Form
Ranking#461
Senaste Formen
W
L
L
W
L
9
Analyserade Matcher
44.4%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.5/10 | |
22:13 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
7.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.2/10 | |
18:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O20.5 |
6.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.1/10 | |
08:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8.1/10 | |
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Anastasia Abbagnato – Tennisprognoser & Statistik
Anastasia Abbagnato Vår AI-algoritm har analyserat 9 matcher med Anastasia Abbagnato och uppnått en prognosprecision på över 44.4%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (37) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 66.9% | 70.8% | 71.9% |
| 1:a Serv Vunna | 64.1% | 63.5% | 61.2% |
| 2:a Serv Vunna | 50.5% | 49.4% | 48.8% |
| Ess / Match | 1.3 | 1.3 | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 | 1.8 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 58.8% | 62.9% | 59.2% |
| Konvert. Breakbollar | 27.7% | 35% | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 39.6% | 42% | 41.8% |
| Servhållning % | 125.4% | 102.1% | 160.5% |
| Totala Poäng Vunna | 62.7% | 59.2% | 57.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (2) | Grus (34) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 69.4% | 72.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66.7% | 59.6% |
| 2:a Serv Vunna | 56.1% | 46.3% |
| Ess / Match | 1.5 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.5 | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% | 59.6% |
| Konvert. Breakbollar | 32% | 33.9% |
| Vunna Returpoäng | 43.4% | 41.5% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (37)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.9% |
| 1:a Serv Vunna | 61.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 59.2% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 41.8% |
| Servhållning % | 160.5% |
| Totala Poäng Vunna | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.8% |
| 1:a Serv Vunna | 63.5% |
| 2:a Serv Vunna | 49.4% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 62.9% |
| Konvert. Breakbollar | 35% |
| Vunna Returpoäng | 42% |
| Servhållning % | 102.1% |
| Totala Poäng Vunna | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.9% |
| 1:a Serv Vunna | 64.1% |
| 2:a Serv Vunna | 50.5% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 58.8% |
| Konvert. Breakbollar | 27.7% |
| Vunna Returpoäng | 39.6% |
| Servhållning % | 125.4% |
| Totala Poäng Vunna | 62.7% |
Statistik by Surface
Hard (2)
Grus (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.4% |
| 1:a Serv Vunna | 66.7% |
| 2:a Serv Vunna | 56.1% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.5 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% |
| Konvert. Breakbollar | 32% |
| Vunna Returpoäng | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.7% |
| 1:a Serv Vunna | 59.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46.3% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 59.6% |
| Konvert. Breakbollar | 33.9% |
| Vunna Returpoäng | 41.5% |