Andrea Guerrieri Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
4.3/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.9/10 | |
13:00 Avbruten |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 363 |
1 |
2.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
15:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
12:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O19.5 |
2.7/10 | |
13:05 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
1.5/10 | |
11:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
5.1/10 | |
09:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O18.5 |
2.6/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
1.7/10 | |
11:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
1.8/10 | |
18:20 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
5.1/10 | |
11:25 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
Om Andrea Guerrieri – Tennisprognoser & Statistik
Andrea Guerrieri är en 26-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 248 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 42 matcher med Andrea Guerrieri och uppnått en prognosprecision på över 71.4%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (72) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 60% | 62.3% | 64% |
| 1:a Serv Vunna | 66.4% | 66.1% | 65.4% |
| 2:a Serv Vunna | 41.9% | 44.5% | 45.1% |
| Ess / Match | 2.1 | 1.8 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 5.1 | 4.5 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 66.1% | 65.7% | 64.7% |
| Konvert. Breakbollar | 35.7% | 33.9% | 31.4% |
| Vunna Returpoäng | 44.1% | 44.3% | 45.3% |
| Servhållning % | 84.2% | 69% | 72.4% |
| Totala Poäng Vunna | 60.4% | 55.5% | 53.9% |
| Statistik | Hard (19) | Grus (44) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 65.5% | 63.5% |
| 1:a Serv Vunna | 69.5% | 63.8% |
| 2:a Serv Vunna | 46.6% | 44.5% |
| Ess / Match | 2 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% | 65% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% | 31.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64% |
| 1:a Serv Vunna | 65.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 64.7% |
| Konvert. Breakbollar | 31.4% |
| Vunna Returpoäng | 45.3% |
| Servhållning % | 72.4% |
| Totala Poäng Vunna | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.3% |
| 1:a Serv Vunna | 66.1% |
| 2:a Serv Vunna | 44.5% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 65.7% |
| Konvert. Breakbollar | 33.9% |
| Vunna Returpoäng | 44.3% |
| Servhållning % | 69% |
| Totala Poäng Vunna | 55.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 66.4% |
| 2:a Serv Vunna | 41.9% |
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 5.1 |
| Räddade Breakbollar | 66.1% |
| Konvert. Breakbollar | 35.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.1% |
| Servhållning % | 84.2% |
| Totala Poäng Vunna | 60.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.5% |
| 1:a Serv Vunna | 69.5% |
| 2:a Serv Vunna | 46.6% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.5% |
| 1:a Serv Vunna | 63.8% |
| 2:a Serv Vunna | 44.5% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 65% |
| Konvert. Breakbollar | 31.7% |
| Vunna Returpoäng | 46.8% |