Andreas Loizas Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
1
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Andreas Loizas – Tennisprognoser & Statistik
Andreas Loizas Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Andreas Loizas och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (13) | Senaste 52 Veckorna (13) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 58.8% | 58.9% | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% | 60.6% | 60.6% |
| 2:a Serv Vunna | 45.3% | 46.5% | 46.5% |
| Ess / Match | 2.8 | 2.3 | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 2.8 | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 49.3% | 48.9% | 48.9% |
| Konvert. Breakbollar | 25.8% | 30.5% | 30.5% |
| Vunna Returpoäng | 40.4% | 42.3% | 42.3% |
| Servhållning % | 60.3% | 59.3% | 59.3% |
| Totala Poäng Vunna | 40.3% | 42% | 42% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (8) | Grus (5) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 59.2% | 58.1% |
| 1:a Serv Vunna | 61.9% | 57.4% |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% | 46.9% |
| Ess / Match | 2.5 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 49.2% | 48.4% |
| Konvert. Breakbollar | 30.4% | 30.6% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% | 43.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (13)
Senaste 20 (13)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 60.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 48.9% |
| Konvert. Breakbollar | 30.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.3% |
| Servhållning % | 59.3% |
| Totala Poäng Vunna | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 60.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 48.9% |
| Konvert. Breakbollar | 30.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.3% |
| Servhållning % | 59.3% |
| Totala Poäng Vunna | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.8% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 45.3% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 49.3% |
| Konvert. Breakbollar | 25.8% |
| Vunna Returpoäng | 40.4% |
| Servhållning % | 60.3% |
| Totala Poäng Vunna | 40.3% |
Statistik by Surface
Hard (8)
Grus (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.2% |
| 1:a Serv Vunna | 61.9% |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 49.2% |
| Konvert. Breakbollar | 30.4% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.1% |
| 1:a Serv Vunna | 57.4% |
| 2:a Serv Vunna | 46.9% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 48.4% |
| Konvert. Breakbollar | 30.6% |
| Vunna Returpoäng | 43.2% |