Andriy Poritskyy Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Andriy Poritskyy – Tennisprognoser & Statistik
Andriy Poritskyy Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Andriy Poritskyy och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (14) | Senaste 52 Veckorna (14) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 64.8% | 64.8% | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% | 64.9% | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Ess / Match | 5.1 | 4.2 | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 3 | 3.3 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% | 52.8% | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% | 15.9% | 15.9% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% | 32.3% | 32.3% |
| Servhållning % | 95.5% | 105% | 105% |
| Totala Poäng Vunna | 55.9% | 55.9% | 55.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (12) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 64.8% | - |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% | - |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% | - |
| Ess / Match | 4.8 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% | - |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 32.3% | - |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (14)
Senaste 20 (14)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% |
| Ess / Match | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% |
| Servhållning % | 105% |
| Totala Poäng Vunna | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% |
| Ess / Match | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% |
| Servhållning % | 105% |
| Totala Poäng Vunna | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% |
| Ess / Match | 5.1 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% |
| Servhållning % | 95.5% |
| Totala Poäng Vunna | 55.9% |
Statistik by Surface
Hard (12)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% |
| Ess / Match | 4.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4 |