Andzhelina Kostova Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
1
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:35 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Andzhelina Kostova – Tennisprognoser & Statistik
Andzhelina Kostova Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Andzhelina Kostova och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (28) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 56.5% | 59.1% | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 57.1% | 59.4% | 59.5% |
| 2:a Serv Vunna | 41.5% | 41.5% | 43% |
| Ess / Match | 1.9 | 1.4 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 | 4.7 | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 47.9% | 54.1% | 53.2% |
| Konvert. Breakbollar | 7.3% | 7.3% | 7.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.8% | 34.8% | 34.8% |
| Servhållning % | 57.5% | 55.3% | 54.7% |
| Totala Poäng Vunna | 35.6% | 20.2% | 14.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (28) |
|---|---|
| Första Serv % | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 59.5% |
| 2:a Serv Vunna | 43% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 53.2% |
| Konvert. Breakbollar | 7.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.8% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (28)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 59.5% |
| 2:a Serv Vunna | 43% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 53.2% |
| Konvert. Breakbollar | 7.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.8% |
| Servhållning % | 54.7% |
| Totala Poäng Vunna | 14.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.1% |
| 1:a Serv Vunna | 59.4% |
| 2:a Serv Vunna | 41.5% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.1% |
| Konvert. Breakbollar | 7.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.8% |
| Servhållning % | 55.3% |
| Totala Poäng Vunna | 20.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.5% |
| 1:a Serv Vunna | 57.1% |
| 2:a Serv Vunna | 41.5% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 47.9% |
| Konvert. Breakbollar | 7.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.8% |
| Servhållning % | 57.5% |
| Totala Poäng Vunna | 35.6% |
Statistik by Surface
Grus (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 59.5% |
| 2:a Serv Vunna | 43% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 53.2% |
| Konvert. Breakbollar | 7.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.8% |