Antonio Voljavec Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1426
Ålder19
Senaste Formen
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
7.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Antonio Voljavec – Tennisprognoser & Statistik
Antonio Voljavec är en 19-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Antonio Voljavec och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (22) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 64.2% | 64.2% | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67% | 67% | 67% |
| 2:a Serv Vunna | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| Ess / Match | 2.4 | 1.9 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 | 2.1 | 2 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% | 62.5% | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.9% | 26.9% | 26.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Servhållning % | 103.1% | 128.5% | 133% |
| Totala Poäng Vunna | 64.3% | 64.3% | 64.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (5) | Grus (17) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 64.2% | - |
| 1:a Serv Vunna | 67% | - |
| 2:a Serv Vunna | 50.8% | - |
| Ess / Match | 3.8 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.2 | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% | - |
| Konvert. Breakbollar | 26.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 39.7% | 37.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (22)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67% |
| 2:a Serv Vunna | 50.8% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% |
| Servhållning % | 133% |
| Totala Poäng Vunna | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67% |
| 2:a Serv Vunna | 50.8% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% |
| Servhållning % | 128.5% |
| Totala Poäng Vunna | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67% |
| 2:a Serv Vunna | 50.8% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% |
| Servhållning % | 103.1% |
| Totala Poäng Vunna | 64.3% |
Statistik by Surface
Hard (5)
Grus (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67% |
| 2:a Serv Vunna | 50.8% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 1.2 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.9% |
| Vunna Returpoäng | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Vunna Returpoäng | 37.2% |