Astra Sharma Prognoser, Statistik & Form
Ranking#155
Ålder30
Längd5'10"
HandHöger
Senaste Formen
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Astra Sharma – Tennisprognoser & Statistik
Astra Sharma är en 30-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 155 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Astra Sharma och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (24) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 64.3% | 62.8% | 63.6% |
| 1:a Serv Vunna | 64% | 65.6% | 65.3% |
| 2:a Serv Vunna | 43.6% | 45% | 44.7% |
| Ess / Match | 2.8 | 2.6 | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 | 3.1 | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 48.6% | 53.7% | 53.1% |
| Konvert. Breakbollar | 23.8% | 30.1% | 32.5% |
| Vunna Returpoäng | 40.3% | 42.3% | 43% |
| Servhållning % | 57.9% | 61.6% | 68.1% |
| Totala Poäng Vunna | 48.8% | 50.2% | 50.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (11) | Grus (12) | Gräs (1) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.3% | 63.9% | 63.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% | 65% | 72% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% | 45.5% | 34.5% |
| Ess / Match | 2.5 | 2.9 | 4 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 1.8 | 3 |
| Räddade Breakbollar | 48.6% | 56.5% | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 26.3% | 42.9% | 18.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% | 46.5% | 36.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (24)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.6% |
| 1:a Serv Vunna | 65.3% |
| 2:a Serv Vunna | 44.7% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 53.1% |
| Konvert. Breakbollar | 32.5% |
| Vunna Returpoäng | 43% |
| Servhållning % | 68.1% |
| Totala Poäng Vunna | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.8% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 45% |
| Ess / Match | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 53.7% |
| Konvert. Breakbollar | 30.1% |
| Vunna Returpoäng | 42.3% |
| Servhållning % | 61.6% |
| Totala Poäng Vunna | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64% |
| 2:a Serv Vunna | 43.6% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 48.6% |
| Konvert. Breakbollar | 23.8% |
| Vunna Returpoäng | 40.3% |
| Servhållning % | 57.9% |
| Totala Poäng Vunna | 48.8% |
Statistik by Surface
Hard (11)
Grus (12)
Gräs (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 48.6% |
| Konvert. Breakbollar | 26.3% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 65% |
| 2:a Serv Vunna | 45.5% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 42.9% |
| Vunna Returpoäng | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.3% |
| 1:a Serv Vunna | 72% |
| 2:a Serv Vunna | 34.5% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 18.2% |
| Vunna Returpoäng | 36.3% |