Aurora Zantedeschi Prognoser, Statistik & Form
Ranking#393
Ålder24
Senaste Formen
L
L
L
L
W
14
Analyserade Matcher
42.9%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:12 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.8/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.1/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
3.7/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
4.9/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.7/10 | |
13:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 367 |
O20.5 |
4.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
2.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Aurora Zantedeschi – Tennisprognoser & Statistik
Aurora Zantedeschi är en 24-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 14 matcher med Aurora Zantedeschi och uppnått en prognosprecision på över 42.9%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (42) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 57.8% | 62.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 59.4% | 58.4% |
| 2:a Serv Vunna | - | 49.6% | 45.2% |
| Ess / Match | 1.4 | 1.8 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 3.2 | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | - | 64.1% | 58% |
| Konvert. Breakbollar | - | 35.9% | 29.4% |
| Vunna Returpoäng | 45.4% | 44.5% | 43.2% |
| Servhållning % | - | 154.1% | 117.3% |
| Totala Poäng Vunna | 102.6% | 73.7% | 60.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (4) | Grus (38) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 52.4% | 63.6% |
| 1:a Serv Vunna | 54.5% | 58.8% |
| 2:a Serv Vunna | 55% | 43.5% |
| Ess / Match | 2.3 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.3 | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 69.2% | 56.6% |
| Konvert. Breakbollar | 27.3% | 29.6% |
| Vunna Returpoäng | 40.8% | 43.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (42)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.3% |
| 1:a Serv Vunna | 58.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.2% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 58% |
| Konvert. Breakbollar | 29.4% |
| Vunna Returpoäng | 43.2% |
| Servhållning % | 117.3% |
| Totala Poäng Vunna | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 59.4% |
| 2:a Serv Vunna | 49.6% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 64.1% |
| Konvert. Breakbollar | 35.9% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Servhållning % | 154.1% |
| Totala Poäng Vunna | 73.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Vunna Returpoäng | 45.4% |
| Totala Poäng Vunna | 102.6% |
Statistik by Surface
Hard (4)
Grus (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 52.4% |
| 1:a Serv Vunna | 54.5% |
| 2:a Serv Vunna | 55% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.3 |
| Räddade Breakbollar | 69.2% |
| Konvert. Breakbollar | 27.3% |
| Vunna Returpoäng | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.6% |
| 1:a Serv Vunna | 58.8% |
| 2:a Serv Vunna | 43.5% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 56.6% |
| Konvert. Breakbollar | 29.6% |
| Vunna Returpoäng | 43.3% |