Ava Catanzarite Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
1
Analyserade Matcher
0%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
O19.5 |
5.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Ava Catanzarite – Tennisprognoser & Statistik
Ava Catanzarite Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Ava Catanzarite och uppnått en prognosprecision på över 0%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (23) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.6% | 70% | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 63.6% | 64.1% | 64.6% |
| 2:a Serv Vunna | 38.3% | 44.7% | 44.4% |
| Ess / Match | 0.7 | 0.6 | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 | 3.2 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 45% | 56.5% | 53.5% |
| Konvert. Breakbollar | 56.5% | 55.1% | 53.7% |
| Vunna Returpoäng | 49.6% | 50.1% | 49.8% |
| Servhållning % | 76.7% | 75.6% | 72.2% |
| Totala Poäng Vunna | 61% | 57.1% | 56.4% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (20) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 69.5% | - |
| 1:a Serv Vunna | 64.6% | - |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% | - |
| Ess / Match | 0.7 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 53.5% | - |
| Konvert. Breakbollar | 53.7% | - |
| Vunna Returpoäng | 50.4% | 35.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (23)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 64.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 53.5% |
| Konvert. Breakbollar | 53.7% |
| Vunna Returpoäng | 49.8% |
| Servhållning % | 72.2% |
| Totala Poäng Vunna | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70% |
| 1:a Serv Vunna | 64.1% |
| 2:a Serv Vunna | 44.7% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 55.1% |
| Vunna Returpoäng | 50.1% |
| Servhållning % | 75.6% |
| Totala Poäng Vunna | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.6% |
| 1:a Serv Vunna | 63.6% |
| 2:a Serv Vunna | 38.3% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 45% |
| Konvert. Breakbollar | 56.5% |
| Vunna Returpoäng | 49.6% |
| Servhållning % | 76.7% |
| Totala Poäng Vunna | 61% |
Statistik by Surface
Hard (20)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 64.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 53.5% |
| Konvert. Breakbollar | 53.7% |
| Vunna Returpoäng | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Vunna Returpoäng | 35.6% |