Barbora Palicova Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 266 |
O19.5 |
3.7/10 | |
21:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:38 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
O19.5 |
1.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.1/10 | |
12:07 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
3.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
6.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 366 |
2 |
6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
5.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 626 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
1.9/10 | |
12:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 743 |
1 |
7/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
733 666 |
|
Om Barbora Palicova – Tennisprognoser & Statistik
Barbora Palicova är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 260 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 19 matcher med Barbora Palicova och uppnått en prognosprecision på över 21.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (36) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 71% | 63% | 62.7% |
| 1:a Serv Vunna | 53.8% | 52.3% | 56.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.5% | 36.4% | 41% |
| Ess / Match | 0.8 | 0.9 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 | 4.1 | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 46.4% | 43.6% | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 31% | 34.6% | 36% |
| Vunna Returpoäng | 42.5% | 42.4% | 42.8% |
| Servhållning % | 180.9% | 85% | 70.3% |
| Totala Poäng Vunna | 70.7% | 56.4% | 51.9% |
| Statistik | Hard (14) | Grus (20) | Gräs (2) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59.9% | 63.8% | 64.5% |
| 1:a Serv Vunna | 59.5% | 52.9% | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 42% | 38.6% | 51.4% |
| Ess / Match | 1.4 | 0.8 | 3.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 | 4.2 | 2 |
| Räddade Breakbollar | 45.7% | 52.8% | 73.9% |
| Konvert. Breakbollar | 26.1% | 43.2% | 24% |
| Vunna Returpoäng | 41.1% | 44.5% | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.7% |
| 1:a Serv Vunna | 56.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 36% |
| Vunna Returpoäng | 42.8% |
| Servhållning % | 70.3% |
| Totala Poäng Vunna | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63% |
| 1:a Serv Vunna | 52.3% |
| 2:a Serv Vunna | 36.4% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 43.6% |
| Konvert. Breakbollar | 34.6% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% |
| Servhållning % | 85% |
| Totala Poäng Vunna | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71% |
| 1:a Serv Vunna | 53.8% |
| 2:a Serv Vunna | 41.5% |
| Ess / Match | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 46.4% |
| Konvert. Breakbollar | 31% |
| Vunna Returpoäng | 42.5% |
| Servhållning % | 180.9% |
| Totala Poäng Vunna | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.9% |
| 1:a Serv Vunna | 59.5% |
| 2:a Serv Vunna | 42% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 45.7% |
| Konvert. Breakbollar | 26.1% |
| Vunna Returpoäng | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.8% |
| 1:a Serv Vunna | 52.9% |
| 2:a Serv Vunna | 38.6% |
| Ess / Match | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 52.8% |
| Konvert. Breakbollar | 43.2% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.5% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 51.4% |
| Ess / Match | 3.5 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 73.9% |
| Konvert. Breakbollar | 24% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |