Bautista de la Pena Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1494
Senaste Formen
L
L
L
L
L
8
Analyserade Matcher
87.5%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
2:0 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 | |
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 | |
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
Om Bautista de la Pena – Tennisprognoser & Statistik
Bautista de la Pena Vår AI-algoritm har analyserat 8 matcher med Bautista de la Pena och uppnått en prognosprecision på över 87.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (14) | Senaste 52 Veckorna (14) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 57.3% | 57% | 57% |
| 1:a Serv Vunna | 53.6% | 52.1% | 52.1% |
| 2:a Serv Vunna | 39.9% | 40.1% | 40.1% |
| Ess / Match | 1.3 | 1.1 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 | 4.5 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% | 57.4% | 57.4% |
| Konvert. Breakbollar | 10% | 10.6% | 10.6% |
| Vunna Returpoäng | 29.5% | 29.8% | 29.8% |
| Servhållning % | 71% | 82% | 82% |
| Totala Poäng Vunna | 49.7% | 48.3% | 48.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (2) | Grus (12) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 58.6% | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 52.6% | 51.7% |
| 2:a Serv Vunna | 44.8% | 36.8% |
| Ess / Match | 1 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 11.8% | 10% |
| Vunna Returpoäng | 29.7% | 29.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (14)
Senaste 20 (14)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57% |
| 1:a Serv Vunna | 52.1% |
| 2:a Serv Vunna | 40.1% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 57.4% |
| Konvert. Breakbollar | 10.6% |
| Vunna Returpoäng | 29.8% |
| Servhållning % | 82% |
| Totala Poäng Vunna | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57% |
| 1:a Serv Vunna | 52.1% |
| 2:a Serv Vunna | 40.1% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 57.4% |
| Konvert. Breakbollar | 10.6% |
| Vunna Returpoäng | 29.8% |
| Servhållning % | 82% |
| Totala Poäng Vunna | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.3% |
| 1:a Serv Vunna | 53.6% |
| 2:a Serv Vunna | 39.9% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 10% |
| Vunna Returpoäng | 29.5% |
| Servhållning % | 71% |
| Totala Poäng Vunna | 49.7% |
Statistik by Surface
Hard (2)
Grus (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.6% |
| 1:a Serv Vunna | 52.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.8% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 11.8% |
| Vunna Returpoäng | 29.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 51.7% |
| 2:a Serv Vunna | 36.8% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 10% |
| Vunna Returpoäng | 29.9% |