Benjamin Gusic Wan Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
L
L
3
Analyserade Matcher
66.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:39 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 736 |
O18.5 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Benjamin Gusic Wan – Tennisprognoser & Statistik
Benjamin Gusic Wan Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Benjamin Gusic Wan och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (22) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 56.2% | 55.8% | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 61.8% | 60.2% | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.7% | 41.6% | 41.6% |
| Ess / Match | 1.1 | 0.9 | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 | 5.1 | 5 |
| Räddade Breakbollar | 48.8% | 45.5% | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 45.8% | 39.8% | 39.8% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% | 43.7% | 43.7% |
| Servhållning % | 89.3% | 71.8% | 81.9% |
| Totala Poäng Vunna | 60.1% | 54.8% | 54.8% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (21) |
|---|---|
| Första Serv % | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 5.1 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 39.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (22)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 39.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.7% |
| Servhållning % | 81.9% |
| Totala Poäng Vunna | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 5.1 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 39.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.7% |
| Servhållning % | 71.8% |
| Totala Poäng Vunna | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.2% |
| 1:a Serv Vunna | 61.8% |
| 2:a Serv Vunna | 41.7% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 48.8% |
| Konvert. Breakbollar | 45.8% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Servhållning % | 89.3% |
| Totala Poäng Vunna | 60.1% |
Statistik by Surface
Hard (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 5.1 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 39.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.7% |