Cedrik-Marcel Stebe Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
O8.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U24.5 |
6.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.2/10 | |
07:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
465 647 |
O19.5 |
7.5/10 | |
05:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 743 |
O19.5 |
8.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
|
||
19:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
|
||
18:55 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
|
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
623 266 |
|
||
18:55 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
18:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
|
||
15:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 633 |
|
Om Cedrik-Marcel Stebe – Tennisprognoser & Statistik
Cedrik-Marcel Stebe är en 35-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 320 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 6 matcher med Cedrik-Marcel Stebe och uppnått en prognosprecision på över 83.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (36) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59.8% | 59.9% | 59.1% |
| 1:a Serv Vunna | 66% | 68% | 66.7% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% | 49.1% | 49.2% |
| Ess / Match | 2.9 | 4.1 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 | 3.6 | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% | 63.5% | 64.1% |
| Konvert. Breakbollar | 21.3% | 23.5% | 24.5% |
| Vunna Returpoäng | 39.6% | 42.1% | 42.1% |
| Servhållning % | 58.9% | 60.4% | 61% |
| Totala Poäng Vunna | 49.8% | 51.7% | 50.9% |
| Statistik | Hard (16) | Grus (20) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 60.1% | 58.1% |
| 1:a Serv Vunna | 68.5% | 64.6% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% | 48.7% |
| Ess / Match | 4 | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.6% | 62.3% |
| Konvert. Breakbollar | 23.9% | 25.1% |
| Vunna Returpoäng | 40.1% | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.1% |
| 1:a Serv Vunna | 66.7% |
| 2:a Serv Vunna | 49.2% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 64.1% |
| Konvert. Breakbollar | 24.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% |
| Servhållning % | 61% |
| Totala Poäng Vunna | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.9% |
| 1:a Serv Vunna | 68% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 63.5% |
| Konvert. Breakbollar | 23.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% |
| Servhållning % | 60.4% |
| Totala Poäng Vunna | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% |
| Konvert. Breakbollar | 21.3% |
| Vunna Returpoäng | 39.6% |
| Servhållning % | 58.9% |
| Totala Poäng Vunna | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 68.5% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.6% |
| Konvert. Breakbollar | 23.9% |
| Vunna Returpoäng | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.1% |
| 1:a Serv Vunna | 64.6% |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 62.3% |
| Konvert. Breakbollar | 25.1% |
| Vunna Returpoäng | 44% |