Charo Esquiva Banuls Prognoser, Statistik & Form
Ranking#941
Ålder17
Senaste Formen
L
L
L
W
L
8
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.6/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O19.5 |
7.9/10 | |
10:44 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
2.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
2.3/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5/10 | |
14:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U19.5 |
4.5/10 | |
12:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
2 |
263 646 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Charo Esquiva Banuls – Tennisprognoser & Statistik
Charo Esquiva Banuls är en 17-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 8 matcher med Charo Esquiva Banuls och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (18) | Senaste 52 Veckorna (18) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 56.1% | 56.1% |
| 1:a Serv Vunna | - | 44.3% | 44.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 38.2% | 38.2% |
| Ess / Match | 1.6 | 2.6 | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 | 4.1 | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | - | 45.5% | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 20% | 20% |
| Vunna Returpoäng | 48.8% | 45.7% | 45.7% |
| Servhållning % | - | 293.6% | 293.6% |
| Totala Poäng Vunna | 104.3% | 80.8% | 80.8% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (5) | Grus (13) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 56.1% |
| 1:a Serv Vunna | - | 44.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 38.2% |
| Ess / Match | 4.2 | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 5 | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | - | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 20% |
| Vunna Returpoäng | - | 45.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (18)
Senaste 20 (18)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.1% |
| 1:a Serv Vunna | 44.3% |
| 2:a Serv Vunna | 38.2% |
| Ess / Match | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 20% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |
| Servhållning % | 293.6% |
| Totala Poäng Vunna | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.1% |
| 1:a Serv Vunna | 44.3% |
| 2:a Serv Vunna | 38.2% |
| Ess / Match | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 20% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |
| Servhållning % | 293.6% |
| Totala Poäng Vunna | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Vunna Returpoäng | 48.8% |
| Totala Poäng Vunna | 104.3% |
Statistik by Surface
Hard (5)
Grus (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.1% |
| 1:a Serv Vunna | 44.3% |
| 2:a Serv Vunna | 38.2% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 20% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |