Christopher Papa Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1432
Senaste Formen
L
W
W
W
L
9
Analyserade Matcher
55.6%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.4/10 | |
08:05 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6/10 | |
01:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.5/10 | |
01:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
3.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.5/10 | |
17:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Christopher Papa – Tennisprognoser & Statistik
Christopher Papa Vår AI-algoritm har analyserat 9 matcher med Christopher Papa och uppnått en prognosprecision på över 55.6%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (19) | Senaste 52 Veckorna (19) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 70.3% | 64.7% | 64.7% |
| 1:a Serv Vunna | 67.4% | 65% | 65% |
| 2:a Serv Vunna | 59.3% | 48.6% | 48.6% |
| Ess / Match | 4.1 | 3.1 | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 1 | 1.8 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 35.7% | 28.1% | 28.1% |
| Konvert. Breakbollar | 15.1% | 16.9% | 16.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.3% | 38.9% | 38.9% |
| Servhållning % | 109.5% | 87.1% | 87.1% |
| Totala Poäng Vunna | 61.8% | 56.7% | 56.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (16) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 64.7% | - |
| 1:a Serv Vunna | 65% | - |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% | - |
| Ess / Match | 3.5 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 28.1% | - |
| Konvert. Breakbollar | 16.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 38.9% | - |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (19)
Senaste 20 (19)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.7% |
| 1:a Serv Vunna | 65% |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% |
| Ess / Match | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 28.1% |
| Konvert. Breakbollar | 16.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% |
| Servhållning % | 87.1% |
| Totala Poäng Vunna | 56.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.7% |
| 1:a Serv Vunna | 65% |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% |
| Ess / Match | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 28.1% |
| Konvert. Breakbollar | 16.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% |
| Servhållning % | 87.1% |
| Totala Poäng Vunna | 56.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.3% |
| 1:a Serv Vunna | 67.4% |
| 2:a Serv Vunna | 59.3% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 1 |
| Räddade Breakbollar | 35.7% |
| Konvert. Breakbollar | 15.1% |
| Vunna Returpoäng | 38.3% |
| Servhållning % | 109.5% |
| Totala Poäng Vunna | 61.8% |
Statistik by Surface
Hard (16)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.7% |
| 1:a Serv Vunna | 65% |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% |
| Ess / Match | 3.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 28.1% |
| Konvert. Breakbollar | 16.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 4 |