Cindy Langlais Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1046
Senaste Formen
L
L
L
L
L
6
Analyserade Matcher
83.3%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 | |
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Cindy Langlais – Tennisprognoser & Statistik
Cindy Langlais Vår AI-algoritm har analyserat 6 matcher med Cindy Langlais och uppnått en prognosprecision på över 83.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (15) | Senaste 52 Veckorna (15) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 67.9% | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54.4% | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | - | 51.9% | 51.9% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.4 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 | 3.3 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | - | 54.5% | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 15.4% | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 37.1% | 35.8% | 35.8% |
| Servhållning % | - | 248.8% | 248.8% |
| Totala Poäng Vunna | 80.7% | 64% | 64% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (1) | Grus (11) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | - | 51.9% |
| Ess / Match | 0 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | - | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | - | 35.8% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (15)
Senaste 20 (15)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | 51.9% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% |
| Servhållning % | 248.8% |
| Totala Poäng Vunna | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | 51.9% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% |
| Servhållning % | 248.8% |
| Totala Poäng Vunna | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Vunna Returpoäng | 37.1% |
| Totala Poäng Vunna | 80.7% |
Statistik by Surface
Hard (1)
Grus (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | 51.9% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% |