Coco Bosman Prognoser, Statistik & Form
Ranking#799
Senaste Formen
W
L
L
L
L
12
Analyserade Matcher
58.3%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O20.5 |
6.7/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.5/10 | |
11:08 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
7.3/10 | |
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.5/10 | |
14:09 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.7/10 | |
07:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.2/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
11:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
6.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
1.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Coco Bosman – Tennisprognoser & Statistik
Coco Bosman Vår AI-algoritm har analyserat 12 matcher med Coco Bosman och uppnått en prognosprecision på över 58.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (38) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 70.1% | 70.1% |
| 1:a Serv Vunna | - | 72.9% | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | - | 38.8% | 38.8% |
| Ess / Match | 0.9 | 2.3 | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 | 4.4 | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | - | 57.9% | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 43.6% | 43.6% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% | 45.7% | 45.7% |
| Servhållning % | - | 251.5% | 298.5% |
| Totala Poäng Vunna | 100.2% | 83% | 83% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (34) |
|---|---|
| Första Serv % | 70.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | 38.8% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 43.6% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (38)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | 38.8% |
| Ess / Match | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 43.6% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |
| Servhållning % | 298.5% |
| Totala Poäng Vunna | 83% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | 38.8% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 43.6% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |
| Servhållning % | 251.5% |
| Totala Poäng Vunna | 83% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |
| Totala Poäng Vunna | 100.2% |
Statistik by Surface
Hard (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.9% |
| 2:a Serv Vunna | 38.8% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 43.6% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |