Edas Butvilas Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Kommande |
| - |
|
|
? |
? |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O19.5 |
7.1/10 | |
06:55 Avslutad |
| 0
0
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
2.2/10 | |
09:35 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 264 |
O22.5 |
4.8/10 | |
08:45 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.8/10 | |
09:40 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
O17.5 |
4.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 | |
14:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
1 |
7/10 | |
11:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
5.7/10 | |
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
662 746 |
O21.5 |
7.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
5.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
5.6/10 | |
06:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
8/10 | |
04:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O9.5 |
9.9/10 |
Om Edas Butvilas – Tennisprognoser & Statistik
Edas Butvilas är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 256 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 28 matcher med Edas Butvilas och uppnått en prognosprecision på över 71.4%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (67) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 67.1% | 67.4% | 64.3% |
| 1:a Serv Vunna | 70.1% | 67.7% | 69.5% |
| 2:a Serv Vunna | 51.1% | 52.3% | 50.6% |
| Ess / Match | 4.7 | 4 | 4.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 2.1 | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 72.7% | 70.1% | 63.1% |
| Konvert. Breakbollar | 20.5% | 21.2% | 23.5% |
| Vunna Returpoäng | 38.6% | 39.1% | 39.2% |
| Servhållning % | 63.9% | 62.7% | 62.7% |
| Totala Poäng Vunna | 51.3% | 50.9% | 50.8% |
| Statistik | Hard (43) | Grus (21) | Gräs (2) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.8% | 65.1% | 61.8% |
| 1:a Serv Vunna | 70.2% | 67.9% | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 50.4% | 50.1% | 57.6% |
| Ess / Match | 4.9 | 3.7 | 6.5 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 2.4 | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 59.5% | 69.2% | 76.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.4% | 17.9% | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 39.8% | 38.3% | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.3% |
| 1:a Serv Vunna | 69.5% |
| 2:a Serv Vunna | 50.6% |
| Ess / Match | 4.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 63.1% |
| Konvert. Breakbollar | 23.5% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |
| Servhållning % | 62.7% |
| Totala Poäng Vunna | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.4% |
| 1:a Serv Vunna | 67.7% |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 70.1% |
| Konvert. Breakbollar | 21.2% |
| Vunna Returpoäng | 39.1% |
| Servhållning % | 62.7% |
| Totala Poäng Vunna | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.1% |
| 1:a Serv Vunna | 70.1% |
| 2:a Serv Vunna | 51.1% |
| Ess / Match | 4.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 72.7% |
| Konvert. Breakbollar | 20.5% |
| Vunna Returpoäng | 38.6% |
| Servhållning % | 63.9% |
| Totala Poäng Vunna | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.8% |
| 1:a Serv Vunna | 70.2% |
| 2:a Serv Vunna | 50.4% |
| Ess / Match | 4.9 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 59.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.4% |
| Vunna Returpoäng | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.1% |
| 1:a Serv Vunna | 67.9% |
| 2:a Serv Vunna | 50.1% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 69.2% |
| Konvert. Breakbollar | 17.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.8% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 57.6% |
| Ess / Match | 6.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 76.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 32% |