Edoardo Cherie Ligniere Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1389
Ålder21
Senaste Formen
L
L
W
W
W
4
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:13 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O20.5 |
7.4/10 | |
10:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
5.7/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:56 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
3.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Edoardo Cherie Ligniere – Tennisprognoser & Statistik
Edoardo Cherie Ligniere är en 21-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Edoardo Cherie Ligniere och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (24) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 50% | 60.7% | 60.7% |
| 1:a Serv Vunna | 62.9% | 64.2% | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.9% | 53.1% | 53.1% |
| Ess / Match | 0.7 | 0.5 | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 4 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% | 60.7% | 60.7% |
| Konvert. Breakbollar | 20% | 43.2% | 43.2% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% | 47.8% | 47.8% |
| Servhållning % | 504.3% | 114.3% | 138.6% |
| Totala Poäng Vunna | 91.1% | 69.6% | 69.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (15) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 60.7% | - |
| 1:a Serv Vunna | 64.2% | - |
| 2:a Serv Vunna | 53.1% | - |
| Ess / Match | 0.7 | 0.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 60.7% | - |
| Konvert. Breakbollar | 43.2% | - |
| Vunna Returpoäng | 46.4% | 51.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (24)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 53.1% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 60.7% |
| Konvert. Breakbollar | 43.2% |
| Vunna Returpoäng | 47.8% |
| Servhållning % | 138.6% |
| Totala Poäng Vunna | 69.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 53.1% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 60.7% |
| Konvert. Breakbollar | 43.2% |
| Vunna Returpoäng | 47.8% |
| Servhållning % | 114.3% |
| Totala Poäng Vunna | 69.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50% |
| 1:a Serv Vunna | 62.9% |
| 2:a Serv Vunna | 42.9% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 20% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% |
| Servhållning % | 504.3% |
| Totala Poäng Vunna | 91.1% |
Statistik by Surface
Hard (15)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.2% |
| 2:a Serv Vunna | 53.1% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 60.7% |
| Konvert. Breakbollar | 43.2% |
| Vunna Returpoäng | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Vunna Returpoäng | 51.6% |