Fábián Marozsán Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
2.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
U30.5 |
4.9/10 | |
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 36 |
U29.5 |
7.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
4.7/10 | |
11:40 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 636 |
O19.5 |
9.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
7.8/10 | |
10:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
8.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:50 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
655 277 |
O19.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
8.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
746 563 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
9/10 | |
13:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U29.5 |
8.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Avslutad |
| 3
2
|
|
|
1 |
7636 6361 |
1 |
7.5/10 | |
00:00 Avslutad |
| 0
3
|
|
|
2 |
46465 64647 |
O31.5 |
7.6/10 | |
01:20 Avslutad |
| 3
1
|
|
|
2 |
2475 6657 |
O32.5 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
645 467 |
O19.5 |
7.1/10 | |
05:55 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
9.8/10 | |
05:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 656 |
O19.5 |
9.2/10 |
Om Fábián Marozsán – Tennisprognoser & Statistik
Fábián Marozsán är en 26-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 49 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 20 matcher med Fábián Marozsán och uppnått en prognosprecision på över 70%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (51) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 67.3% | 67.9% | 66.8% |
| 1:a Serv Vunna | 67.7% | 68.4% | 68.2% |
| 2:a Serv Vunna | 56.6% | 53% | 51.3% |
| Ess / Match | 2.4 | 3.7 | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 | 2 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 63.3% | 60.3% | 61.3% |
| Konvert. Breakbollar | 11.9% | 14.6% | 14.4% |
| Vunna Returpoäng | 33.9% | 34.5% | 35.1% |
| Servhållning % | 64.1% | 63.5% | 62.6% |
| Totala Poäng Vunna | 48.8% | 49% | 48.9% |
| Statistik | Hard (30) | Grus (14) | Gräs (5) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.3% | 65% | 70.3% |
| 1:a Serv Vunna | 69.9% | 67.4% | 61.5% |
| 2:a Serv Vunna | 50.1% | 54.8% | 48.5% |
| Ess / Match | 4.4 | 2.3 | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 | 1.9 | 2 |
| Räddade Breakbollar | 59.9% | 63.6% | 65.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% | 12.1% | 13.3% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% | 35% | 33.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.8% |
| 1:a Serv Vunna | 68.2% |
| 2:a Serv Vunna | 51.3% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 61.3% |
| Konvert. Breakbollar | 14.4% |
| Vunna Returpoäng | 35.1% |
| Servhållning % | 62.6% |
| Totala Poäng Vunna | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 68.4% |
| 2:a Serv Vunna | 53% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 60.3% |
| Konvert. Breakbollar | 14.6% |
| Vunna Returpoäng | 34.5% |
| Servhållning % | 63.5% |
| Totala Poäng Vunna | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.3% |
| 1:a Serv Vunna | 67.7% |
| 2:a Serv Vunna | 56.6% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 63.3% |
| Konvert. Breakbollar | 11.9% |
| Vunna Returpoäng | 33.9% |
| Servhållning % | 64.1% |
| Totala Poäng Vunna | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.3% |
| 1:a Serv Vunna | 69.9% |
| 2:a Serv Vunna | 50.1% |
| Ess / Match | 4.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 59.9% |
| Konvert. Breakbollar | 15.9% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65% |
| 1:a Serv Vunna | 67.4% |
| 2:a Serv Vunna | 54.8% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 12.1% |
| Vunna Returpoäng | 35% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.3% |
| 1:a Serv Vunna | 61.5% |
| 2:a Serv Vunna | 48.5% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 65.5% |
| Konvert. Breakbollar | 13.3% |
| Vunna Returpoäng | 33.7% |