Federico Cinà Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 | |
05:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
5.8/10 | |
11:15 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O21.5 |
5.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
3.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 466 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.2/10 | |
12:05 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
8.4/10 | |
11:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.8/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
08:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
8.2/10 | |
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.6/10 | |
04:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.8/10 | |
08:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 655 |
O19.5 |
7.3/10 | |
12:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
4.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:55 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
7.4/10 |
Om Federico Cinà – Tennisprognoser & Statistik
Federico Cinà är en 18-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 225 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 23 matcher med Federico Cinà och uppnått en prognosprecision på över 78.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (60) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59.3% | 63.4% | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 68.1% | 69.2% | 69.3% |
| 2:a Serv Vunna | 40.7% | 47.3% | 47.8% |
| Ess / Match | 2.9 | 3.3 | 3.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 | 2.5 | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 64.9% | 68.5% | 64.7% |
| Konvert. Breakbollar | 17.1% | 19.6% | 23.2% |
| Vunna Returpoäng | 36.2% | 39.2% | 38.2% |
| Servhållning % | 57% | 61.2% | 61.3% |
| Totala Poäng Vunna | 47.1% | 50.5% | 50.2% |
| Statistik | Hard (35) | Grus (25) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 65% | 60.2% |
| 1:a Serv Vunna | 70% | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 50.1% | 45.2% |
| Ess / Match | 4.7 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 65.1% | 64.3% |
| Konvert. Breakbollar | 23.6% | 22.6% |
| Vunna Returpoäng | 37.6% | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 69.3% |
| 2:a Serv Vunna | 47.8% |
| Ess / Match | 3.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 64.7% |
| Konvert. Breakbollar | 23.2% |
| Vunna Returpoäng | 38.2% |
| Servhållning % | 61.3% |
| Totala Poäng Vunna | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.4% |
| 1:a Serv Vunna | 69.2% |
| 2:a Serv Vunna | 47.3% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 68.5% |
| Konvert. Breakbollar | 19.6% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |
| Servhållning % | 61.2% |
| Totala Poäng Vunna | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.3% |
| 1:a Serv Vunna | 68.1% |
| 2:a Serv Vunna | 40.7% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 64.9% |
| Konvert. Breakbollar | 17.1% |
| Vunna Returpoäng | 36.2% |
| Servhållning % | 57% |
| Totala Poäng Vunna | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65% |
| 1:a Serv Vunna | 70% |
| 2:a Serv Vunna | 50.1% |
| Ess / Match | 4.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 65.1% |
| Konvert. Breakbollar | 23.6% |
| Vunna Returpoäng | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.2% |
| 1:a Serv Vunna | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 45.2% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 64.3% |
| Konvert. Breakbollar | 22.6% |
| Vunna Returpoäng | 39.1% |