Giovanni Fonio Prognoser, Statistik & Form
Ranking#532
Ålder27
Längd6'0"
Vikt172 lb
HandHöger
Senaste Formen
L
L
W
L
L
9
Analyserade Matcher
22.2%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
09:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
2.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
1.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.2/10 | |
11:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
4.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Giovanni Fonio – Tennisprognoser & Statistik
Giovanni Fonio är en 27-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 532 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 9 matcher med Giovanni Fonio och uppnått en prognosprecision på över 22.2%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (34) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.9% | 64.1% | 63.8% |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% | 66% | 66.1% |
| 2:a Serv Vunna | 51% | 48.4% | 45.9% |
| Ess / Match | 4.3 | 4 | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 | 2.5 | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 65.6% | 62.9% | 64% |
| Konvert. Breakbollar | 17.3% | 14.5% | 15.1% |
| Vunna Returpoäng | 35.2% | 37.4% | 38.4% |
| Servhållning % | 87.3% | 81.1% | 68.6% |
| Totala Poäng Vunna | 57.7% | 54.1% | 51.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (4) | Grus (30) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 69.7% | 62.8% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% | 67.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42% | 46.4% |
| Ess / Match | 3.5 | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 1 | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 61.5% | 64.7% |
| Konvert. Breakbollar | 22.2% | 14.1% |
| Vunna Returpoäng | 35.6% | 38.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (34)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66.1% |
| 2:a Serv Vunna | 45.9% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 64% |
| Konvert. Breakbollar | 15.1% |
| Vunna Returpoäng | 38.4% |
| Servhållning % | 68.6% |
| Totala Poäng Vunna | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.1% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 62.9% |
| Konvert. Breakbollar | 14.5% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% |
| Servhållning % | 81.1% |
| Totala Poäng Vunna | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 51% |
| Ess / Match | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 65.6% |
| Konvert. Breakbollar | 17.3% |
| Vunna Returpoäng | 35.2% |
| Servhållning % | 87.3% |
| Totala Poäng Vunna | 57.7% |
Statistik by Surface
Hard (4)
Grus (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.7% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42% |
| Ess / Match | 3.5 |
| Dubbelfel / Match | 1 |
| Räddade Breakbollar | 61.5% |
| Konvert. Breakbollar | 22.2% |
| Vunna Returpoäng | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.8% |
| 1:a Serv Vunna | 67.2% |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 64.7% |
| Konvert. Breakbollar | 14.1% |
| Vunna Returpoäng | 38.7% |