Gustavo Ribeiro de Almeida Prognoser, Statistik & Form
Ranking#801
Ålder19
Längd5'11"
Vikt168 lb
HandHöger
Senaste Formen
W
W
L
L
4
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
18:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
5.8/10 | |
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9/10 |
Om Gustavo Ribeiro de Almeida – Tennisprognoser & Statistik
Gustavo Ribeiro de Almeida är en 19-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 801 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Gustavo Ribeiro de Almeida och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (14) | Senaste 52 Veckorna (14) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| 1:a Serv Vunna | 80.7% | 80.7% | 80.7% |
| 2:a Serv Vunna | 65.9% | 65.9% | 65.9% |
| Ess / Match | 1.6 | 1.4 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 | 3.3 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 100% | 100% | 100% |
| Konvert. Breakbollar | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
| Vunna Returpoäng | 54.1% | 54.1% | 54.1% |
| Servhållning % | 190.6% | 270.1% | 270.1% |
| Totala Poäng Vunna | 64.5% | 64.5% | 64.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (3) | Grus (11) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 65.4% | - |
| 1:a Serv Vunna | 80.7% | - |
| 2:a Serv Vunna | 65.9% | - |
| Ess / Match | 1.7 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 100% | - |
| Konvert. Breakbollar | 59.1% | - |
| Vunna Returpoäng | 54.1% | - |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (14)
Senaste 20 (14)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.4% |
| 1:a Serv Vunna | 80.7% |
| 2:a Serv Vunna | 65.9% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 100% |
| Konvert. Breakbollar | 59.1% |
| Vunna Returpoäng | 54.1% |
| Servhållning % | 270.1% |
| Totala Poäng Vunna | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.4% |
| 1:a Serv Vunna | 80.7% |
| 2:a Serv Vunna | 65.9% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 100% |
| Konvert. Breakbollar | 59.1% |
| Vunna Returpoäng | 54.1% |
| Servhållning % | 270.1% |
| Totala Poäng Vunna | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.4% |
| 1:a Serv Vunna | 80.7% |
| 2:a Serv Vunna | 65.9% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 100% |
| Konvert. Breakbollar | 59.1% |
| Vunna Returpoäng | 54.1% |
| Servhållning % | 190.6% |
| Totala Poäng Vunna | 64.5% |
Statistik by Surface
Hard (3)
Grus (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.4% |
| 1:a Serv Vunna | 80.7% |
| 2:a Serv Vunna | 65.9% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 100% |
| Konvert. Breakbollar | 59.1% |
| Vunna Returpoäng | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |