Henry Lieberman Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1492
Senaste Formen
W
L
W
L
L
7
Analyserade Matcher
42.9%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:11 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:11 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
5.4/10 | |
10:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.4/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
O18.5 |
4/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
4.8/10 |
Om Henry Lieberman – Tennisprognoser & Statistik
Henry Lieberman Vår AI-algoritm har analyserat 7 matcher med Henry Lieberman och uppnått en prognosprecision på över 42.9%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (34) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 59.2% | 57.7% |
| 1:a Serv Vunna | - | 67.8% | 65% |
| 2:a Serv Vunna | - | 47.5% | 47.8% |
| Ess / Match | 1.5 | 1.6 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 | 3 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | - | 51.5% | 54.1% |
| Konvert. Breakbollar | - | 43.8% | 37.8% |
| Vunna Returpoäng | 44.8% | 45.8% | 44.8% |
| Servhållning % | - | 245.2% | 122.4% |
| Totala Poäng Vunna | 102.9% | 83.2% | 68.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (27) | Grus (6) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 56.4% | 59.8% |
| 1:a Serv Vunna | 62% | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% | 46% |
| Ess / Match | 2 | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 32.6% | 45.6% |
| Vunna Returpoäng | 44.2% | 48.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (34)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.7% |
| 1:a Serv Vunna | 65% |
| 2:a Serv Vunna | 47.8% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 54.1% |
| Konvert. Breakbollar | 37.8% |
| Vunna Returpoäng | 44.8% |
| Servhållning % | 122.4% |
| Totala Poäng Vunna | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.5% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 51.5% |
| Konvert. Breakbollar | 43.8% |
| Vunna Returpoäng | 45.8% |
| Servhållning % | 245.2% |
| Totala Poäng Vunna | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Vunna Returpoäng | 44.8% |
| Totala Poäng Vunna | 102.9% |
Statistik by Surface
Hard (27)
Grus (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 32.6% |
| Vunna Returpoäng | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.8% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 45.6% |
| Vunna Returpoäng | 48.2% |