Hugo Maia Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1344
Ålder24
HandHöger
Senaste Formen
L
W
L
L
L
8
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
654 276 |
O21.5 |
6.5/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.4/10 | |
11:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.5/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.4/10 |
Om Hugo Maia – Tennisprognoser & Statistik
Hugo Maia är en 24-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 1344 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 8 matcher med Hugo Maia och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (37) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.2% | 65.5% | 63.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.3% | 60.7% | 61% |
| 2:a Serv Vunna | 51% | 45% | 44.8% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.5 | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 | 1.9 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 64.3% | 54.8% | 54.7% |
| Konvert. Breakbollar | 26.3% | 32.5% | 26.1% |
| Vunna Returpoäng | 42.8% | 42.2% | 38.2% |
| Servhållning % | 223.3% | 82.4% | 80.1% |
| Totala Poäng Vunna | 78.4% | 58.2% | 52.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (34) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 64.3% | 58.6% |
| 1:a Serv Vunna | 61.7% | 54.3% |
| 2:a Serv Vunna | 45% | 43.1% |
| Ess / Match | 0.6 | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 1 |
| Räddade Breakbollar | 55.7% | 47.8% |
| Konvert. Breakbollar | 29% | 4% |
| Vunna Returpoäng | 39.9% | 21.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (37)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.7% |
| 1:a Serv Vunna | 61% |
| 2:a Serv Vunna | 44.8% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 54.7% |
| Konvert. Breakbollar | 26.1% |
| Vunna Returpoäng | 38.2% |
| Servhållning % | 80.1% |
| Totala Poäng Vunna | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.5% |
| 1:a Serv Vunna | 60.7% |
| 2:a Serv Vunna | 45% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.8% |
| Konvert. Breakbollar | 32.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.2% |
| Servhållning % | 82.4% |
| Totala Poäng Vunna | 58.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.2% |
| 1:a Serv Vunna | 64.3% |
| 2:a Serv Vunna | 51% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 64.3% |
| Konvert. Breakbollar | 26.3% |
| Vunna Returpoäng | 42.8% |
| Servhållning % | 223.3% |
| Totala Poäng Vunna | 78.4% |
Statistik by Surface
Hard (34)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.3% |
| 1:a Serv Vunna | 61.7% |
| 2:a Serv Vunna | 45% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 55.7% |
| Konvert. Breakbollar | 29% |
| Vunna Returpoäng | 39.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.6% |
| 1:a Serv Vunna | 54.3% |
| 2:a Serv Vunna | 43.1% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 1 |
| Räddade Breakbollar | 47.8% |
| Konvert. Breakbollar | 4% |
| Vunna Returpoäng | 21.3% |