Ilija Palavestra Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
W
L
L
3
Analyserade Matcher
66.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:18 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:07 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
4.8/10 | |
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.7/10 |
Om Ilija Palavestra – Tennisprognoser & Statistik
Ilija Palavestra Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Ilija Palavestra och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (18) | Senaste 52 Veckorna (18) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 68.9% | 67.8% | 67.8% |
| 1:a Serv Vunna | 67.2% | 69.1% | 69.1% |
| 2:a Serv Vunna | 54.5% | 53.3% | 53.3% |
| Ess / Match | 3.6 | 3.2 | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 1 | 1.7 | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 52.4% | 56.8% | 56.8% |
| Konvert. Breakbollar | 36.4% | 28.9% | 28.9% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% | 43% | 43% |
| Servhållning % | 133.6% | 122.5% | 122.5% |
| Totala Poäng Vunna | 81.3% | 69% | 69% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (14) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 67.8% | - |
| 1:a Serv Vunna | 69.1% | - |
| 2:a Serv Vunna | 53.3% | - |
| Ess / Match | 3.2 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 56.8% | - |
| Konvert. Breakbollar | 28.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 42.8% | 45.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (18)
Senaste 20 (18)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.8% |
| 1:a Serv Vunna | 69.1% |
| 2:a Serv Vunna | 53.3% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 56.8% |
| Konvert. Breakbollar | 28.9% |
| Vunna Returpoäng | 43% |
| Servhållning % | 122.5% |
| Totala Poäng Vunna | 69% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.8% |
| 1:a Serv Vunna | 69.1% |
| 2:a Serv Vunna | 53.3% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 56.8% |
| Konvert. Breakbollar | 28.9% |
| Vunna Returpoäng | 43% |
| Servhållning % | 122.5% |
| Totala Poäng Vunna | 69% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.9% |
| 1:a Serv Vunna | 67.2% |
| 2:a Serv Vunna | 54.5% |
| Ess / Match | 3.6 |
| Dubbelfel / Match | 1 |
| Räddade Breakbollar | 52.4% |
| Konvert. Breakbollar | 36.4% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 133.6% |
| Totala Poäng Vunna | 81.3% |
Statistik by Surface
Hard (14)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.8% |
| 1:a Serv Vunna | 69.1% |
| 2:a Serv Vunna | 53.3% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 56.8% |
| Konvert. Breakbollar | 28.9% |
| Vunna Returpoäng | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |