Ingrid Carolina Millan Prognoser, Statistik & Form
Ranking#967
Senaste Formen
L
L
L
L
3
Analyserade Matcher
66.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:09 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
3.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
9.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Ingrid Carolina Millan – Tennisprognoser & Statistik
Ingrid Carolina Millan Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Ingrid Carolina Millan och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (23) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 76.1% | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | - | 56.9% | 54.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 45.8% | 41.7% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.3 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 | 4.1 | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | - | 36.8% | 36.2% |
| Konvert. Breakbollar | - | 33.3% | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 43% | 43.6% | 44.4% |
| Servhållning % | - | 214.9% | 128.5% |
| Totala Poäng Vunna | 88.5% | 62.2% | 54.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (19) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 75.4% | - |
| 1:a Serv Vunna | 54.3% | - |
| 2:a Serv Vunna | 41.7% | - |
| Ess / Match | 0.3 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 36.2% | - |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% | - |
| Vunna Returpoäng | 45.8% | 41% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (23)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 54.3% |
| 2:a Serv Vunna | 41.7% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 36.2% |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% |
| Servhållning % | 128.5% |
| Totala Poäng Vunna | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 76.1% |
| 1:a Serv Vunna | 56.9% |
| 2:a Serv Vunna | 45.8% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 36.8% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 43.6% |
| Servhållning % | 214.9% |
| Totala Poäng Vunna | 62.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Vunna Returpoäng | 43% |
| Totala Poäng Vunna | 88.5% |
Statistik by Surface
Hard (19)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 54.3% |
| 2:a Serv Vunna | 41.7% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 36.2% |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Vunna Returpoäng | 41% |