Jennifer Luikham Prognoser, Statistik & Form
Ålder26
Senaste Formen
L
L
W
L
L
9
Analyserade Matcher
66.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.9/10 | |
06:52 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
1.9/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
5.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:39 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
O16.5 |
9.5/10 | |
06:34 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Jennifer Luikham – Tennisprognoser & Statistik
Jennifer Luikham är en 26-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 9 matcher med Jennifer Luikham och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (31) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 57.4% | 52.7% |
| 1:a Serv Vunna | - | 75% | 73.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 48.3% | 46.8% |
| Ess / Match | 2.5 | 2.9 | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 | 3.2 | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | - | 65% | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 43.9% | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 48.4% | 48.8% | 48.1% |
| Servhållning % | - | 243.4% | 107.9% |
| Totala Poäng Vunna | 102.3% | 85.7% | 67.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (23) | Grus (8) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 52.7% | - |
| 1:a Serv Vunna | 73.3% | - |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% | - |
| Ess / Match | 3.7 | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% | - |
| Konvert. Breakbollar | 43.3% | - |
| Vunna Returpoäng | 47.3% | 50.5% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (31)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 52.7% |
| 1:a Serv Vunna | 73.3% |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% |
| Ess / Match | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 48.1% |
| Servhållning % | 107.9% |
| Totala Poäng Vunna | 67.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.4% |
| 1:a Serv Vunna | 75% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 65% |
| Konvert. Breakbollar | 43.9% |
| Vunna Returpoäng | 48.8% |
| Servhållning % | 243.4% |
| Totala Poäng Vunna | 85.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Vunna Returpoäng | 48.4% |
| Totala Poäng Vunna | 102.3% |
Statistik by Surface
Hard (23)
Grus (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 52.7% |
| 1:a Serv Vunna | 73.3% |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Vunna Returpoäng | 50.5% |