John Hallquist Lithén Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.2/10 | |
04:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
3.7/10 | |
08:37 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
11:59 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
6/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.7/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
10/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.2/10 | |
15:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
8.6/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 | |
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.3/10 | |
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
3.2/10 | |
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
622 466 |
2 |
3.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 |
Om John Hallquist Lithén – Tennisprognoser & Statistik
John Hallquist Lithén är en 23-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 23 matcher med John Hallquist Lithén och uppnått en prognosprecision på över 56.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (61) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 89.5% | 69.2% |
| 1:a Serv Vunna | - | 29.4% | 62.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | 25% | 47.1% |
| Ess / Match | 2 | 1.2 | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 | 2 | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | - | 40% | 59.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 0% | 41% |
| Vunna Returpoäng | 43.9% | 42.6% | 44.5% |
| Servhållning % | - | 1186.8% | 149% |
| Totala Poäng Vunna | 103.5% | 95.5% | 66.9% |
| Statistik | Hard (32) | Grus (29) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 73.1% | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 58.6% | 68.6% |
| 2:a Serv Vunna | 43% | 51.1% |
| Ess / Match | 1.1 | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% | 65.5% |
| Konvert. Breakbollar | 32.8% | 50.9% |
| Vunna Returpoäng | 43.3% | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.2% |
| 1:a Serv Vunna | 62.7% |
| 2:a Serv Vunna | 47.1% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 59.3% |
| Konvert. Breakbollar | 41% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Servhållning % | 149% |
| Totala Poäng Vunna | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 89.5% |
| 1:a Serv Vunna | 29.4% |
| 2:a Serv Vunna | 25% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 40% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 42.6% |
| Servhållning % | 1186.8% |
| Totala Poäng Vunna | 95.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Vunna Returpoäng | 43.9% |
| Totala Poäng Vunna | 103.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.1% |
| 1:a Serv Vunna | 58.6% |
| 2:a Serv Vunna | 43% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 32.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.2% |
| 1:a Serv Vunna | 68.6% |
| 2:a Serv Vunna | 51.1% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 65.5% |
| Konvert. Breakbollar | 50.9% |
| Vunna Returpoäng | 48.2% |