Juan Sebastian Gomez Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.7/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
276 657 |
O19.5 |
10/10 | |
17:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 736 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O17.5 |
9/10 | |
17:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U24.5 |
8.2/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 627 |
O17.5 |
9.1/10 | |
15:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
6/10 | |
23:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
5.8/10 | |
15:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 | |
16:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 746 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
656 473 |
|
||
17:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
|
||
16:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
|
Om Juan Sebastian Gomez – Tennisprognoser & Statistik
Juan Sebastian Gomez är en 33-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 15 matcher med Juan Sebastian Gomez och uppnått en prognosprecision på över 73.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (28) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 68.2% | 71.3% | 71% |
| 1:a Serv Vunna | 61% | 61.7% | 61.1% |
| 2:a Serv Vunna | 37.6% | 44.1% | 44.8% |
| Ess / Match | 2.7 | 2.5 | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 | 4.3 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 38.5% | 50.5% | 51.8% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% | 34% | 29.4% |
| Vunna Returpoäng | 39.9% | 42.7% | 41.8% |
| Servhållning % | 160.3% | 85.2% | 100% |
| Totala Poäng Vunna | 73% | 59.9% | 57.7% |
| Statistik | Hard (5) | Grus (23) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 72.2% | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | 60.4% | 61.3% |
| 2:a Serv Vunna | 51.4% | 43.1% |
| Ess / Match | 2.4 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.6 | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 40.9% | 54.3% |
| Konvert. Breakbollar | 9.1% | 36% |
| Vunna Returpoäng | 36.8% | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71% |
| 1:a Serv Vunna | 61.1% |
| 2:a Serv Vunna | 44.8% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 51.8% |
| Konvert. Breakbollar | 29.4% |
| Vunna Returpoäng | 41.8% |
| Servhållning % | 100% |
| Totala Poäng Vunna | 57.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.3% |
| 1:a Serv Vunna | 61.7% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 50.5% |
| Konvert. Breakbollar | 34% |
| Vunna Returpoäng | 42.7% |
| Servhållning % | 85.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.2% |
| 1:a Serv Vunna | 61% |
| 2:a Serv Vunna | 37.6% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 38.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 39.9% |
| Servhållning % | 160.3% |
| Totala Poäng Vunna | 73% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.2% |
| 1:a Serv Vunna | 60.4% |
| 2:a Serv Vunna | 51.4% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.6 |
| Räddade Breakbollar | 40.9% |
| Konvert. Breakbollar | 9.1% |
| Vunna Returpoäng | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | 61.3% |
| 2:a Serv Vunna | 43.1% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 54.3% |
| Konvert. Breakbollar | 36% |
| Vunna Returpoäng | 42.8% |