Julie Belgraver Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 372 |
O20.5 |
6.5/10 | |
16:39 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 | |
11:20 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.5/10 | |
15:50 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.7/10 | |
18:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
9.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:07 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:11 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
9.2/10 | |
12:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 163 |
1 |
8/10 | |
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O20.5 |
7.6/10 | |
17:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
7.1/10 | |
17:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
4.8/10 | |
17:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 |
Om Julie Belgraver – Tennisprognoser & Statistik
Julie Belgraver är en 23-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 237 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 30 matcher med Julie Belgraver och uppnått en prognosprecision på över 63.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (38) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 61.1% | 62.9% | 64.5% |
| 1:a Serv Vunna | 61.2% | 58.1% | 55.7% |
| 2:a Serv Vunna | 39% | 36.6% | 40.1% |
| Ess / Match | 2.8 | 3.7 | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 3 | 3.9 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 47.6% | 45.1% | 49.1% |
| Konvert. Breakbollar | 48% | 44.4% | 36% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% | 41.3% | 41.2% |
| Servhållning % | 95.4% | 125.6% | 104.2% |
| Totala Poäng Vunna | 60.5% | 65.1% | 57.9% |
| Statistik | Hard (18) | Grus (20) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 62.6% | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 47.8% | 56.9% |
| 2:a Serv Vunna | 30% | 41.7% |
| Ess / Match | 3.8 | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% | 51.6% |
| Konvert. Breakbollar | 0% | 40.4% |
| Vunna Returpoäng | 36.9% | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.5% |
| 1:a Serv Vunna | 55.7% |
| 2:a Serv Vunna | 40.1% |
| Ess / Match | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 49.1% |
| Konvert. Breakbollar | 36% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% |
| Servhållning % | 104.2% |
| Totala Poäng Vunna | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 36.6% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 45.1% |
| Konvert. Breakbollar | 44.4% |
| Vunna Returpoäng | 41.3% |
| Servhållning % | 125.6% |
| Totala Poäng Vunna | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.1% |
| 1:a Serv Vunna | 61.2% |
| 2:a Serv Vunna | 39% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 47.6% |
| Konvert. Breakbollar | 48% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Servhållning % | 95.4% |
| Totala Poäng Vunna | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.6% |
| 1:a Serv Vunna | 47.8% |
| 2:a Serv Vunna | 30% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 36.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 56.9% |
| 2:a Serv Vunna | 41.7% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 51.6% |
| Konvert. Breakbollar | 40.4% |
| Vunna Returpoäng | 43.3% |