Kamil Majchrzak Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
9.1/10 | |
11:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:35 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.4/10 | |
15:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.5/10 | |
21:50 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
1.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
19:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 465 |
O19.5 |
9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Avslutad |
| 0
3
|
|
|
2 |
46465 64647 |
O31.5 |
7.6/10 | |
04:35 Avslutad |
| 3
1
|
|
|
1 |
667 225 |
U46.5 |
9.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
8/10 | |
04:10 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
5/10 | |
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.2/10 |
Om Kamil Majchrzak – Tennisprognoser & Statistik
Kamil Majchrzak är en 29-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 53 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 15 matcher med Kamil Majchrzak och uppnått en prognosprecision på över 73.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (48) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.3% | 64.1% | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% | 72.7% | 71.9% |
| 2:a Serv Vunna | 45.2% | 48.3% | 49.9% |
| Ess / Match | 6.5 | 7.6 | 6.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 | 2 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.5% | 63.8% | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 11.3% | 14.3% | 18.5% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% | 34.2% | 36.2% |
| Servhållning % | 62.4% | 63.9% | 63.7% |
| Totala Poäng Vunna | 47.6% | 49.1% | 50.1% |
| Statistik | Hard (35) | Grus (6) | Gräs (7) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.7% | 58.9% | 62.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% | 70.9% | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 50% | 43.7% | 54.7% |
| Ess / Match | 7.3 | 4 | 5.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 | 2.3 | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 67.3% | 60% | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 19.8% | 11.8% | 17.3% |
| Vunna Returpoäng | 37.2% | 36.6% | 31% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.9% |
| 1:a Serv Vunna | 71.9% |
| 2:a Serv Vunna | 49.9% |
| Ess / Match | 6.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 18.5% |
| Vunna Returpoäng | 36.2% |
| Servhållning % | 63.7% |
| Totala Poäng Vunna | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.7% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% |
| Ess / Match | 7.6 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 63.8% |
| Konvert. Breakbollar | 14.3% |
| Vunna Returpoäng | 34.2% |
| Servhållning % | 63.9% |
| Totala Poäng Vunna | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.3% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.2% |
| Ess / Match | 6.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 65.5% |
| Konvert. Breakbollar | 11.3% |
| Vunna Returpoäng | 32.3% |
| Servhållning % | 62.4% |
| Totala Poäng Vunna | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.7% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 7.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 67.3% |
| Konvert. Breakbollar | 19.8% |
| Vunna Returpoäng | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 70.9% |
| 2:a Serv Vunna | 43.7% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 11.8% |
| Vunna Returpoäng | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.1% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 54.7% |
| Ess / Match | 5.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.6 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 17.3% |
| Vunna Returpoäng | 31% |