Katerina Mandelikova Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1094
Senaste Formen
L
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 265 |
O20.5 |
6.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Katerina Mandelikova – Tennisprognoser & Statistik
Katerina Mandelikova Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Katerina Mandelikova och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (20) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.1% | 71.5% | 71.5% |
| 1:a Serv Vunna | 66.1% | 65.6% | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 54.9% | 55.1% | 55.1% |
| Ess / Match | 0.7 | 1.3 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 | 4 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 53.8% | 56.5% | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 55.4% | 47.3% | 47.3% |
| Vunna Returpoäng | 52.2% | 49.3% | 49.3% |
| Servhållning % | 79.8% | 73.2% | 73.2% |
| Totala Poäng Vunna | 63.3% | 59.9% | 59.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (6) | Grus (8) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 69.8% | - |
| 1:a Serv Vunna | 65.4% | - |
| 2:a Serv Vunna | 59% | - |
| Ess / Match | 0.7 | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 | 5.9 |
| Räddade Breakbollar | 50% | - |
| Konvert. Breakbollar | 58.6% | - |
| Vunna Returpoäng | 54.5% | 50.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (20)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.5% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 55.1% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 47.3% |
| Vunna Returpoäng | 49.3% |
| Servhållning % | 73.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.5% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 55.1% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 47.3% |
| Vunna Returpoäng | 49.3% |
| Servhållning % | 73.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.1% |
| 1:a Serv Vunna | 66.1% |
| 2:a Serv Vunna | 54.9% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 53.8% |
| Konvert. Breakbollar | 55.4% |
| Vunna Returpoäng | 52.2% |
| Servhållning % | 79.8% |
| Totala Poäng Vunna | 63.3% |
Statistik by Surface
Hard (6)
Grus (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.8% |
| 1:a Serv Vunna | 65.4% |
| 2:a Serv Vunna | 59% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 58.6% |
| Vunna Returpoäng | 54.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 5.9 |
| Vunna Returpoäng | 50.6% |