Kuan-Yi Lee Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 | |
05:13 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
O16.5 |
1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:09 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.3/10 | |
06:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.6/10 | |
03:00 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.5/10 | |
03:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
8.4/10 | |
05:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
4.6/10 | |
02:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
7.4/10 | |
07:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
2.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 163 |
1 |
4.8/10 | |
01:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.6/10 |
Om Kuan-Yi Lee – Tennisprognoser & Statistik
Kuan-Yi Lee är en 29-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 560 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 15 matcher med Kuan-Yi Lee och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (36) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 51.2% | 69.2% | 67.3% |
| 1:a Serv Vunna | 47.6% | 58.7% | 70.1% |
| 2:a Serv Vunna | 25% | 35.7% | 45.7% |
| Ess / Match | 3 | 2.5 | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 3.2 | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 16.7% | 33.3% | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 0% | 6.7% | 41.4% |
| Vunna Returpoäng | 40.6% | 40.3% | 43.9% |
| Servhållning % | 956.1% | 329.1% | 214.2% |
| Totala Poäng Vunna | 89.4% | 80.6% | 75.1% |
| Statistik | Hard (34) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 67.3% | - |
| 1:a Serv Vunna | 70.1% | - |
| 2:a Serv Vunna | 45.7% | - |
| Ess / Match | 3 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 50% | - |
| Konvert. Breakbollar | 41.4% | - |
| Vunna Returpoäng | 43.5% | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.3% |
| 1:a Serv Vunna | 70.1% |
| 2:a Serv Vunna | 45.7% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 41.4% |
| Vunna Returpoäng | 43.9% |
| Servhållning % | 214.2% |
| Totala Poäng Vunna | 75.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.2% |
| 1:a Serv Vunna | 58.7% |
| 2:a Serv Vunna | 35.7% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 6.7% |
| Vunna Returpoäng | 40.3% |
| Servhållning % | 329.1% |
| Totala Poäng Vunna | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.2% |
| 1:a Serv Vunna | 47.6% |
| 2:a Serv Vunna | 25% |
| Ess / Match | 3 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 16.7% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 40.6% |
| Servhållning % | 956.1% |
| Totala Poäng Vunna | 89.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.3% |
| 1:a Serv Vunna | 70.1% |
| 2:a Serv Vunna | 45.7% |
| Ess / Match | 3 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 41.4% |
| Vunna Returpoäng | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Vunna Returpoäng | 48.4% |