Lanlana Tararudee Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
8/10 | |
04:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O17.5 |
9.3/10 | |
05:50 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O16.5 |
6.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
04:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
7.8/10 | |
08:08 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.4/10 | |
04:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
4.1/10 | |
03:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 | |
03:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
05:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:09 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 366 |
O19.5 |
6.5/10 | |
20:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 166 |
O19.5 |
3.8/10 | |
17:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6.4/10 | |
17:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O18.5 |
5.8/10 | |
17:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
6.2/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U26.5 |
9.3/10 | |
22:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
5.8/10 |
Om Lanlana Tararudee – Tennisprognoser & Statistik
Lanlana Tararudee är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 99 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 42 matcher med Lanlana Tararudee och uppnått en prognosprecision på över 83.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (71) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 87.8% | 70.2% | 65.7% |
| 1:a Serv Vunna | 58.4% | 63.1% | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 34.8% | 43.8% | 44.6% |
| Ess / Match | 3.7 | 4.5 | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 3.3 | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 58.3% | 61.4% | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 51.9% | 45.5% | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% | 47.7% | 45.9% |
| Servhållning % | 220.1% | 105.6% | 76.8% |
| Totala Poäng Vunna | 84.2% | 68.1% | 56.4% |
| Statistik | Hard (59) | Grus (9) | Gräs (3) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.4% | 66.5% | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66.8% | 61% | 63.9% |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% | 45.9% | 46.9% |
| Ess / Match | 4.2 | 1.6 | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 | 3.3 | 1.3 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% | 55.9% | 38.5% |
| Konvert. Breakbollar | 40.3% | 42.4% | 38.5% |
| Vunna Returpoäng | 46.1% | 44.4% | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
| Servhållning % | 76.8% |
| Totala Poäng Vunna | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.2% |
| 1:a Serv Vunna | 63.1% |
| 2:a Serv Vunna | 43.8% |
| Ess / Match | 4.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 61.4% |
| Konvert. Breakbollar | 45.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.7% |
| Servhållning % | 105.6% |
| Totala Poäng Vunna | 68.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 87.8% |
| 1:a Serv Vunna | 58.4% |
| 2:a Serv Vunna | 34.8% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | 51.9% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% |
| Servhållning % | 220.1% |
| Totala Poäng Vunna | 84.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.4% |
| 1:a Serv Vunna | 66.8% |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% |
| Ess / Match | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% |
| Konvert. Breakbollar | 40.3% |
| Vunna Returpoäng | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.5% |
| 1:a Serv Vunna | 61% |
| 2:a Serv Vunna | 45.9% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 55.9% |
| Konvert. Breakbollar | 42.4% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | 63.9% |
| 2:a Serv Vunna | 46.9% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.3 |
| Räddade Breakbollar | 38.5% |
| Konvert. Breakbollar | 38.5% |
| Vunna Returpoäng | 46% |