Laura Boehner Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1252
Senaste Formen
L
L
1
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Laura Boehner – Tennisprognoser & Statistik
Laura Boehner Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Laura Boehner och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (34) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.2% | 70.4% | 70.4% |
| 1:a Serv Vunna | 52.1% | 59.3% | 59.3% |
| 2:a Serv Vunna | 53.6% | 49.7% | 49.7% |
| Ess / Match | 1.1 | 1.3 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 2 | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% | 40.4% | 40.4% |
| Konvert. Breakbollar | 42.9% | 42% | 42% |
| Vunna Returpoäng | 45.4% | 46.2% | 46.2% |
| Servhållning % | 382.9% | 107.5% | 116.3% |
| Totala Poäng Vunna | 85.1% | 66% | 66% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (9) | Grus (22) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 67.8% | 73.7% |
| 1:a Serv Vunna | 55.2% | 64.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% | 51.8% |
| Ess / Match | 1.1 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 36.8% | 47.4% |
| Konvert. Breakbollar | 32% | 55.3% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% | 47.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (34)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.4% |
| 1:a Serv Vunna | 59.3% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 40.4% |
| Konvert. Breakbollar | 42% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 116.3% |
| Totala Poäng Vunna | 66% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.4% |
| 1:a Serv Vunna | 59.3% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 40.4% |
| Konvert. Breakbollar | 42% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 107.5% |
| Totala Poäng Vunna | 66% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.2% |
| 1:a Serv Vunna | 52.1% |
| 2:a Serv Vunna | 53.6% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 42.9% |
| Vunna Returpoäng | 45.4% |
| Servhållning % | 382.9% |
| Totala Poäng Vunna | 85.1% |
Statistik by Surface
Hard (9)
Grus (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.8% |
| 1:a Serv Vunna | 55.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 36.8% |
| Konvert. Breakbollar | 32% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.3% |
| 2:a Serv Vunna | 51.8% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 47.4% |
| Konvert. Breakbollar | 55.3% |
| Vunna Returpoäng | 47.2% |