Laura Samson Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
11:20 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8.1/10 | |
09:40 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
616 364 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
08:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
7.2/10 | |
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
6.3/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.7/10 | |
12:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.9/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 | |
16:10 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O17.5 |
8.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
O17.5 |
7.9/10 | |
19:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
O17.5 |
6.3/10 | |
14:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
5.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U25.5 |
8.5/10 | |
17:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
5/10 |
Om Laura Samson – Tennisprognoser & Statistik
Laura Samson är en 17-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 171 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 22 matcher med Laura Samson och uppnått en prognosprecision på över 59.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (51) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 61% | 69.4% | 69.6% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% | 56.6% | 56.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.9% | 45.9% | 45.1% |
| Ess / Match | 3.7 | 2.5 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 | 5.8 | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.3% | 50.4% | 48.9% |
| Konvert. Breakbollar | 38.5% | 41.2% | 40.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% | 44.4% | 44.4% |
| Servhållning % | 98% | 66.4% | 103.8% |
| Totala Poäng Vunna | 63.6% | 54.2% | 53.7% |
| Statistik | Hard (7) | Grus (40) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 75.2% | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | 50.5% | 57.2% |
| 2:a Serv Vunna | 25% | 47.1% |
| Ess / Match | 4.3 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 7.1 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 47.8% | 49.1% |
| Konvert. Breakbollar | 31.3% | 41.8% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.6% |
| 1:a Serv Vunna | 56.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 48.9% |
| Konvert. Breakbollar | 40.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% |
| Servhållning % | 103.8% |
| Totala Poäng Vunna | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.4% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% |
| 2:a Serv Vunna | 45.9% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 50.4% |
| Konvert. Breakbollar | 41.2% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% |
| Servhållning % | 66.4% |
| Totala Poäng Vunna | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 45.9% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.3% |
| Konvert. Breakbollar | 38.5% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |
| Servhållning % | 98% |
| Totala Poäng Vunna | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.2% |
| 1:a Serv Vunna | 50.5% |
| 2:a Serv Vunna | 25% |
| Ess / Match | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 7.1 |
| Räddade Breakbollar | 47.8% |
| Konvert. Breakbollar | 31.3% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | 57.2% |
| 2:a Serv Vunna | 47.1% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 49.1% |
| Konvert. Breakbollar | 41.8% |
| Vunna Returpoäng | 45.1% |