Lautaro Agustin Falabella Prognoser, Statistik & Form
Ranking#906
Ålder27
Längd5'9"
Vikt154 lb
HandHöger
Senaste Formen
L
L
W
L
L
6
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.7/10 | |
14:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:17 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:10 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
O7.5 |
9.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
O21.5 |
6.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Lautaro Agustin Falabella – Tennisprognoser & Statistik
Lautaro Agustin Falabella är en 27-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 906 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 6 matcher med Lautaro Agustin Falabella och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (61) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 62.3% | 63.7% | 61.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64% | 64.1% | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 43.7% | 46.6% | 46.2% |
| Ess / Match | 1.2 | 1.3 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 3 | 3 |
| Räddade Breakbollar | 59.2% | 59.5% | 59% |
| Konvert. Breakbollar | 35.5% | 41.4% | 40.4% |
| Vunna Returpoäng | 43.2% | 44.2% | 44.7% |
| Servhållning % | 62.9% | 61.9% | 76% |
| Totala Poäng Vunna | 52.7% | 52.6% | 52% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (2) | Grus (59) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 61.7% |
| 1:a Serv Vunna | - | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | - | 46.2% |
| Ess / Match | 2.5 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 3 |
| Räddade Breakbollar | - | 59% |
| Konvert. Breakbollar | - | 40.4% |
| Vunna Returpoäng | - | 44.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (61)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 46.2% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 59% |
| Konvert. Breakbollar | 40.4% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |
| Servhållning % | 76% |
| Totala Poäng Vunna | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.6% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 59.5% |
| Konvert. Breakbollar | 41.4% |
| Vunna Returpoäng | 44.2% |
| Servhållning % | 61.9% |
| Totala Poäng Vunna | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64% |
| 2:a Serv Vunna | 43.7% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 59.2% |
| Konvert. Breakbollar | 35.5% |
| Vunna Returpoäng | 43.2% |
| Servhållning % | 62.9% |
| Totala Poäng Vunna | 52.7% |
Statistik by Surface
Hard (2)
Grus (59)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.7% |
| 1:a Serv Vunna | 64.9% |
| 2:a Serv Vunna | 46.2% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 59% |
| Konvert. Breakbollar | 40.4% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |