Luca Castagnola Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
7.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.5/10 | |
16:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 622 |
1 |
8.3/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
O21.5 |
7/10 | |
11:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
746 562 |
O20.5 |
7.1/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
7.4/10 | |
09:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
O20.5 |
7.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
13:39 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
4.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:19 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
5.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.2/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O8.5 |
9.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 166 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
654 276 |
2 |
2.8/10 |
Om Luca Castagnola – Tennisprognoser & Statistik
Luca Castagnola är en 23-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 787 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 19 matcher med Luca Castagnola och uppnått en prognosprecision på över 73.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (53) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 55.6% | 59.4% | 61% |
| 1:a Serv Vunna | 64% | 65.1% | 60.5% |
| 2:a Serv Vunna | 40% | 33.7% | 44.6% |
| Ess / Match | 1.6 | 1.5 | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 | 4.7 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% | 42.3% | 59% |
| Konvert. Breakbollar | 0% | 15.6% | 20.3% |
| Vunna Returpoäng | 42% | 41.4% | 39.3% |
| Servhållning % | 860% | 230.7% | 92.3% |
| Totala Poäng Vunna | 92.3% | 77.2% | 55.2% |
| Statistik | Hard (29) | Grus (24) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 58.6% | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64.3% | 53% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% | 43.4% |
| Ess / Match | 2.3 | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 52.1% | 68.7% |
| Konvert. Breakbollar | 26.7% | 9.9% |
| Vunna Returpoäng | 40.4% | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61% |
| 1:a Serv Vunna | 60.5% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 59% |
| Konvert. Breakbollar | 20.3% |
| Vunna Returpoäng | 39.3% |
| Servhållning % | 92.3% |
| Totala Poäng Vunna | 55.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.1% |
| 2:a Serv Vunna | 33.7% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 42.3% |
| Konvert. Breakbollar | 15.6% |
| Vunna Returpoäng | 41.4% |
| Servhållning % | 230.7% |
| Totala Poäng Vunna | 77.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.6% |
| 1:a Serv Vunna | 64% |
| 2:a Serv Vunna | 40% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 42% |
| Servhållning % | 860% |
| Totala Poäng Vunna | 92.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.6% |
| 1:a Serv Vunna | 64.3% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 52.1% |
| Konvert. Breakbollar | 26.7% |
| Vunna Returpoäng | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 53% |
| 2:a Serv Vunna | 43.4% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 68.7% |
| Konvert. Breakbollar | 9.9% |
| Vunna Returpoäng | 37.9% |