Luis Guto Miguel Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1036
Senaste Formen
W
L
W
W
L
12
Analyserade Matcher
58.3%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8.2/10 | |
06:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
19:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 | |
22:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
5.6/10 | |
22:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:55 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
8.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
6.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
164 626 |
2 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Luis Guto Miguel – Tennisprognoser & Statistik
Luis Guto Miguel Vår AI-algoritm har analyserat 12 matcher med Luis Guto Miguel och uppnått en prognosprecision på över 58.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (22) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 56.4% | 60% | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% | 68.3% | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% | 46.8% | 46.8% |
| Ess / Match | 1.5 | 1.9 | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 3 | 3.1 | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% | 51.3% | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 27.7% | 21.4% | 21.4% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% | 40.2% | 40.2% |
| Servhållning % | 94.7% | 75.7% | 75.7% |
| Totala Poäng Vunna | 61.6% | 55.4% | 55.4% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (1) | Grus (21) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 63.3% | 59.7% |
| 1:a Serv Vunna | 68% | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 44.8% | 46.9% |
| Ess / Match | 3 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3 | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 50% | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 10% | 22.3% |
| Vunna Returpoäng | 29.4% | 40.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (22)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 21.4% |
| Vunna Returpoäng | 40.2% |
| Servhållning % | 75.7% |
| Totala Poäng Vunna | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 21.4% |
| Vunna Returpoäng | 40.2% |
| Servhållning % | 75.7% |
| Totala Poäng Vunna | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.4% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 27.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Servhållning % | 94.7% |
| Totala Poäng Vunna | 61.6% |
Statistik by Surface
Hard (1)
Grus (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.3% |
| 1:a Serv Vunna | 68% |
| 2:a Serv Vunna | 44.8% |
| Ess / Match | 3 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 10% |
| Vunna Returpoäng | 29.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.7% |
| 1:a Serv Vunna | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 46.9% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 22.3% |
| Vunna Returpoäng | 40.9% |