Maria Florencia Urrutia Prognoser, Statistik & Form
Ranking#447
Senaste Formen
L
L
W
W
L
21
Analyserade Matcher
57.1%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O19.5 |
8.1/10 | |
12:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5.5/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.8/10 | |
16:06 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.4/10 | |
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O18.5 |
6.8/10 | |
17:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.1/10 | |
15:07 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
7.4/10 | |
15:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
O19.5 |
7.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
5.5/10 | |
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
3.2/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O19.5 |
5.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
4.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.5/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 631 |
1 |
3.8/10 |
Om Maria Florencia Urrutia – Tennisprognoser & Statistik
Maria Florencia Urrutia Vår AI-algoritm har analyserat 21 matcher med Maria Florencia Urrutia och uppnått en prognosprecision på över 57.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (53) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 87.8% | 87.8% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54.1% | 54.1% |
| 2:a Serv Vunna | - | 50% | 50% |
| Ess / Match | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 | 1.7 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | - | 55.3% | 55.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 40.5% | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45% | 45.9% | 45.9% |
| Servhållning % | - | 264.6% | 428.1% |
| Totala Poäng Vunna | 97.7% | 82.6% | 82.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (52) |
|---|---|
| Första Serv % | 87.8% |
| 1:a Serv Vunna | 54.1% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 55.3% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (53)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 87.8% |
| 1:a Serv Vunna | 54.1% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 55.3% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
| Servhållning % | 428.1% |
| Totala Poäng Vunna | 82.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 87.8% |
| 1:a Serv Vunna | 54.1% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 55.3% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
| Servhållning % | 264.6% |
| Totala Poäng Vunna | 82.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Vunna Returpoäng | 45% |
| Totala Poäng Vunna | 97.7% |
Statistik by Surface
Grus (52)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 87.8% |
| 1:a Serv Vunna | 54.1% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 55.3% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |