Maria Toma Prognoser, Statistik & Form
Ranking#793
Ålder26
Senaste Formen
W
L
L
L
L
7
Analyserade Matcher
71.4%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
5.2/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
7.8/10 | |
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
10:45 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
|
||
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Maria Toma – Tennisprognoser & Statistik
Maria Toma är en 26-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 7 matcher med Maria Toma och uppnått en prognosprecision på över 71.4%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (39) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 63.9% | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | - | 66% | 66% |
| 2:a Serv Vunna | - | 51.8% | 51.8% |
| Ess / Match | 0.5 | 1.3 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 | 3.7 | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | - | 65.7% | 65.7% |
| Konvert. Breakbollar | - | 50% | 50% |
| Vunna Returpoäng | 44.6% | 46.2% | 46.2% |
| Servhållning % | - | 138.1% | 209% |
| Totala Poäng Vunna | 94.6% | 71.2% | 71.2% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (17) | Grus (18) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 63.9% | - |
| 1:a Serv Vunna | 66% | - |
| 2:a Serv Vunna | 51.8% | - |
| Ess / Match | 1.3 | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.7% | - |
| Konvert. Breakbollar | 50% | - |
| Vunna Returpoäng | 47.5% | 44.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (39)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 51.8% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.7% |
| Konvert. Breakbollar | 50% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 209% |
| Totala Poäng Vunna | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 51.8% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 65.7% |
| Konvert. Breakbollar | 50% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 138.1% |
| Totala Poäng Vunna | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Vunna Returpoäng | 44.6% |
| Totala Poäng Vunna | 94.6% |
Statistik by Surface
Hard (17)
Grus (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 51.8% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.7% |
| Konvert. Breakbollar | 50% |
| Vunna Returpoäng | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Vunna Returpoäng | 44.6% |