Marianne Argyrokastriti Prognoser, Statistik & Form
Ranking#818
Senaste Formen
L
L
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
5.8/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Marianne Argyrokastriti – Tennisprognoser & Statistik
Marianne Argyrokastriti Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Marianne Argyrokastriti och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (30) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | - | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | - | - | 61.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | - | 32.6% |
| Ess / Match | 0.1 | 0.4 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 | 3.6 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | - | - | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | - | - | 61.5% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% | 39.2% | 53% |
| Servhållning % | - | - | 118.6% |
| Totala Poäng Vunna | 76.5% | 76.5% | 45.4% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (13) | Grus (13) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | - | 61.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | 32.6% |
| Ess / Match | 0.5 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | - | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | - | 61.5% |
| Vunna Returpoäng | - | 53% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (30)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | 61.7% |
| 2:a Serv Vunna | 32.6% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | 61.5% |
| Vunna Returpoäng | 53% |
| Servhållning % | 118.6% |
| Totala Poäng Vunna | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |
| Totala Poäng Vunna | 76.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |
| Totala Poäng Vunna | 76.5% |
Statistik by Surface
Hard (13)
Grus (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.8% |
| 1:a Serv Vunna | 61.7% |
| 2:a Serv Vunna | 32.6% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | 61.5% |
| Vunna Returpoäng | 53% |