Massimo Giunta Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
4.3/10 | |
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
4/10 | |
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 663 |
O22.5 |
5.7/10 | |
06:11 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
18:40 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
4.2/10 | |
17:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
8.1/10 | |
20:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O21.5 |
5.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O21.5 |
6.6/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O21.5 |
7.2/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
5.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:41 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
266 637 |
O20.5 |
7.9/10 | |
16:43 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
4.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
6.1/10 | |
12:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
O20.5 |
7.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Om Massimo Giunta – Tennisprognoser & Statistik
Massimo Giunta är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 519 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 19 matcher med Massimo Giunta och uppnått en prognosprecision på över 57.9%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (59) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 57.8% | 57.8% | 55.5% |
| 1:a Serv Vunna | 76.8% | 76.8% | 75.5% |
| 2:a Serv Vunna | 50.6% | 50.6% | 50.9% |
| Ess / Match | 6.8 | 8.1 | 5.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 | 2.4 | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 77.3% | 77.3% | 62.7% |
| Konvert. Breakbollar | 13.2% | 13.2% | 19.1% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% | 38.8% | 36.6% |
| Servhållning % | 124.7% | 203% | 174.7% |
| Totala Poäng Vunna | 67% | 78.2% | 66.6% |
| Statistik | Hard (31) | Grus (28) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 55.4% | 55.7% |
| 1:a Serv Vunna | 79.5% | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% | 47.4% |
| Ess / Match | 7.6 | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 15.5% | 29% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.5% |
| 1:a Serv Vunna | 75.5% |
| 2:a Serv Vunna | 50.9% |
| Ess / Match | 5.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% |
| Konvert. Breakbollar | 19.1% |
| Vunna Returpoäng | 36.6% |
| Servhållning % | 174.7% |
| Totala Poäng Vunna | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 76.8% |
| 2:a Serv Vunna | 50.6% |
| Ess / Match | 8.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 77.3% |
| Konvert. Breakbollar | 13.2% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% |
| Servhållning % | 203% |
| Totala Poäng Vunna | 78.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.8% |
| 1:a Serv Vunna | 76.8% |
| 2:a Serv Vunna | 50.6% |
| Ess / Match | 6.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 77.3% |
| Konvert. Breakbollar | 13.2% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% |
| Servhållning % | 124.7% |
| Totala Poäng Vunna | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | 79.5% |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% |
| Ess / Match | 7.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.5% |
| Vunna Returpoäng | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.7% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 47.4% |
| Ess / Match | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 29% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% |