Mathilde Lollia Prognoser, Statistik & Form
Ranking#508
Senaste Formen
W
L
W
W
L
11
Analyserade Matcher
72.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
2 |
3.4/10 | |
06:38 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
2:0 |
4.7/10 | |
06:38 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 | |
08:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:49 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.3/10 | |
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
6.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Mathilde Lollia – Tennisprognoser & Statistik
Mathilde Lollia Vår AI-algoritm har analyserat 11 matcher med Mathilde Lollia och uppnått en prognosprecision på över 72.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (46) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | - | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | - | 55.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | - | 41.2% |
| Ess / Match | 1 | 1.2 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 7 | 5.5 | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | - | - | 50% |
| Konvert. Breakbollar | - | - | 45% |
| Vunna Returpoäng | 48.7% | 49.8% | 50% |
| Servhållning % | - | - | 334.5% |
| Totala Poäng Vunna | 101.9% | 101.6% | 83.2% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (13) | Grus (33) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 55.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | 41.2% |
| Ess / Match | 1.8 | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 | 6.1 |
| Räddade Breakbollar | - | 50% |
| Konvert. Breakbollar | - | 45% |
| Vunna Returpoäng | 52.7% | 48.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (46)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 55.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 45% |
| Vunna Returpoäng | 50% |
| Servhållning % | 334.5% |
| Totala Poäng Vunna | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Vunna Returpoäng | 49.8% |
| Totala Poäng Vunna | 101.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 7 |
| Vunna Returpoäng | 48.7% |
| Totala Poäng Vunna | 101.9% |
Statistik by Surface
Hard (13)
Grus (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Vunna Returpoäng | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 55.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 6.1 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 45% |
| Vunna Returpoäng | 48.2% |