Matteo Fondriest Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1428
Ålder21
Vikt161 lb
HandHöger
Senaste Formen
L
L
L
L
L
7
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
3.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
624 266 |
O18.5 |
8/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
9.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
7.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Matteo Fondriest – Tennisprognoser & Statistik
Matteo Fondriest är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 1428 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 7 matcher med Matteo Fondriest och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (22) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 57% | 56.2% | 56.2% |
| 1:a Serv Vunna | 69.2% | 67.9% | 67.9% |
| 2:a Serv Vunna | 42% | 40.6% | 40.6% |
| Ess / Match | 2.3 | 2 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 3.6 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 66% | 66.1% | 66.1% |
| Konvert. Breakbollar | 21.2% | 22.6% | 22.6% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% | 40.5% | 40.5% |
| Servhållning % | 88.5% | 132.6% | 146.6% |
| Totala Poäng Vunna | 59% | 57.9% | 57.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (13) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 57% | 52.1% |
| 1:a Serv Vunna | 69.2% | 60.5% |
| 2:a Serv Vunna | 42% | 34.3% |
| Ess / Match | 2.3 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 66% | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 21.2% | 30% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% | 52.5% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (22)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67.9% |
| 2:a Serv Vunna | 40.6% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 66.1% |
| Konvert. Breakbollar | 22.6% |
| Vunna Returpoäng | 40.5% |
| Servhållning % | 146.6% |
| Totala Poäng Vunna | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.2% |
| 1:a Serv Vunna | 67.9% |
| 2:a Serv Vunna | 40.6% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 66.1% |
| Konvert. Breakbollar | 22.6% |
| Vunna Returpoäng | 40.5% |
| Servhållning % | 132.6% |
| Totala Poäng Vunna | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57% |
| 1:a Serv Vunna | 69.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 66% |
| Konvert. Breakbollar | 21.2% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |
| Servhållning % | 88.5% |
| Totala Poäng Vunna | 59% |
Statistik by Surface
Hard (13)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57% |
| 1:a Serv Vunna | 69.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 66% |
| Konvert. Breakbollar | 21.2% |
| Vunna Returpoäng | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 52.1% |
| 1:a Serv Vunna | 60.5% |
| 2:a Serv Vunna | 34.3% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 30% |
| Vunna Returpoäng | 52.5% |